Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "promo" materijali

Go down 
+7
Maxim001
janet
TORA
kikibela
kristijan
Iman
Bratislav
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime25.02.08 19:24

tebe vec imam u planu! ali ima li tko veze u nekoj fotokopiraoni ili print studiu da nas sponzoriraju? scratch
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime25.02.08 19:20

i ja mogu dijeliti letke na cacibu u zg ovaj weekend!!!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime25.02.08 15:55

ok, super! e, ljudi ja sam u potraznja stavila temu oko pomaganja i sto nam treba pa pogledajte malo... Wink
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime25.02.08 15:25

Ja mogu doći na CACIB u subotu dopodne i pomoći u dijeljenju letaka, pošalji mi na pm neki kontakt da se dogovorimo!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime25.02.08 15:16

bok, i hvala ti sto si se pridruzila! trebati cemo puno pomoci tako da je tvoja ponuda i vise nego dobrodosla!

evo, ja planiram vec ovaj vikend na cacibu dijeliti letke pa ako si u zg. mozemo se naci ! Wink
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime25.02.08 13:44

Bok ljudi, evo u par dana otkako sam na monitoru pročitala postove o trkama pasa zarazili ste me sa hrtovima i njihovom tužnom sudbinom i evo me ovdje sa vama. Vlasnica sam jedne prekrasne (a kojem vlasniku njegov ljubimac nije pekrasan) dvogodišnje mješanke ptičara i beagla koju sam usvojila kao malo nezbrinuto štene. Iskreno, tog dana kad sam usvojila moju Miju nisam niti sanjala da ću postati vlasnica psa, ali njezine tople smeđe oči su me preklinjale da je uzmem i jednostavno joj nisam mogla odoliti. Od tada pa do danas ja i moja Mia prošle smo sve njene faze, od bebastih nestašluka pa do tinejdžerske tvrdoglavosti, ali od prvog dana zajedničko nam je da smo se zaljubile jedna u drugu i da se obožavamo!Tim gore mi je bilo čitati i gledati ove potresne slike jadnih pasa koji ni krivi ni dužni postaju izvor velikih zarada i opet tipično za ljudski rod - bezobzirnog raspolaganja sa njihovim životima. Što dalje čitam o toj problematici vidim koliko je zapravo teško suprotstaviti se moćima "životinjskih mafijaša", ljudi koji na patnji hrtova dižu velike novce. Ali mislim da ništa nije nemoguće i da su ljudi koji iskreno vole životinje i žele im pružiti dostojanstven život kadri promijeniti puno toga. S tom željom pridružila sam se ovom forumu i želim pomoći u osvješćivanju javnosti za ovaj problem koji kod nas mislim još uvijek jako nepoznata tema. Eto toliko od mene za prvi put, Very Happy što ću nadam se pomoći hrtovima!
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime24.02.08 23:24

hvala Iman,dobro nam dosla! Wink
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
Iman

Iman


Broj postova : 1
Join date : 23.02.2008
Age : 40

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime23.02.08 18:41

Ja sam iz Sarajeva, lijep pozdrav i SVAKA CAST za ovakav forum. Da sam blize volontirala bih vrlo rado. Nastojacu da pronadjem udomitelje i ovdje u Sa, jer ja vec imam psa. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Bratislav

Bratislav


Broj postova : 1
Join date : 28.01.2008
Age : 52
Lokacija : Leskovac

"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime28.01.08 17:33

Odavno nam je trebao ovakav jedan forum...
Nadam se da cemo svi moci da makar malo doprinesemo boljem zivotu najlepsih pasa na svetu.
Ucinicu sve sto mogu, koliko mi moje privatne obaveze dozvoljavaju, da ovaj forum zazivi.
Pozdrav svima.
[Vrh] Go down
http://www.alebras.net
Sponsored content





"promo" materijali - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"promo" materijali
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» trazimo sponzora za tiskanje promo materijala!
» Snimanje emisije "Dobro jutro Hrvatska" na Bundeku!
» Pomoc kod projekta "pomozimo hrtovima" !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O forumu :: Opće teme-
Forum(o)Bir: