Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "promo" materijali

Go down 
+7
Maxim001
janet
TORA
kikibela
kristijan
Iman
Bratislav
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime29.02.08 12:06

Ljudi, ono što mi je Max poslao sinoć nažalost nisam jutros nikako uspjevala otvoriti, neznam zašto ali nisam. Onda mi je došao mail za novim plakatićem i sa novim tekstom gdje se govori i o udomljavanju hrtova (to je ono što sam rekla juče da bi po meni trebalo staviti na letak). Lijepo složeno 4 komada letka na formatu A4. jesmo rekli da čemo tako printat da na što manje papira ispadne više jer ja baš nemrem maznuti 600 papira za 600 letaka, a ovako može bez problema. Jeli to sad definitivno ok da naštampam full komada ili ne???? Ajde pliz nka mi netko odgovori jer ja nisam grafički dizajner i ovo sve što radim, radim sa puno volje da pomognem psima, ali osim njih nažalost imam i svoj posao, a skoro cijelo jutro ne radim ništa nego petljam sa plakatima! Dakle molim konačan odgovo, drugi primjerak, dobiven od Anere maloprije sa izmjenjenim tekstom 4 plakatića na A4 format DA ili NE????
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime29.02.08 11:53

SUPER! cujte se, dogovorite,a ja sam tamo u nedjelju! cheers lol!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime29.02.08 11:47

Letci su gotovi, ispali odlično 4 na format A4 jest da će biti posla sa rezanjem ali to je mislim "slatki posao"...... Javit ću se kasnije Jasmini radi dogovora za CACIB za sutra, ako netko ima još kakvih prijedloga ili pitanja može mi se javiti na priv.poruku!
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime29.02.08 1:43

Ja napiso da mi se ti nejavljaš i pogledo u sandućić a tamo tvoje poruke! lol! lol!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 23:44

pa kak se ne javljam??? Poslala sam ti 2 privat.poruke i sada mail!ok sve sam dobila i vidjela, nešto ćemo složiti za naše hrtove!
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 23:40

Upute za RAPIDSHARE poslane su TORI i KIKIBELLI zbog toga što mailom ne mogu slati 34mb pa sam ih uploadao na RAPIDSHARE. Link je u dokumentu! Ovo sam stavio kao post jer mi se kikibella ne javlja cjeli dan pa da ovako primjeti Smile Smile
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 21:28

Toliko problema ima da ni sam neznam di sm stao! Ali sam riješio problem i printati se može -PDF u A6 vrličini bez problema!
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 19:57

Konačno sam i ja kod kuće! Toliko tih poruka da mi se sve izmješalo u glavi tako da na PM molim sve koji trebaju redizajnirani letak! Za sada sam siguran da trebam slati Kristijanu, TORI i Kikibeli. Odlučili smo na A4 posložiti više letaka i izrezivati. Ja sam našao neko rješenje vezano uz A6 no sada ću to tek isprobati. Isprike zbog nekih djelova sa i bez Č,Ć,Đ,Š,Ž Embarassed No to je sada popravljeno!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 18:40

Ja pokušala smanjivati ne ide nikako. Kad isprintam sliku ode 3/4formata A4, mislim može to tako ali treba više papira, ja bi mogla 150-200 kopija izvesti na poslu to nema frke, ali ako printamo ovako onda imamo manje letaka.... Inače pogotovo na obojanim papirim letak izgleda jako lijepo! Jedno malo pitanje zašto nije navedeno da će se hrtovi moći usvojiti???'Mislim da bi to ljude interesiralo, a u tome je zapravo i poanta cijelog posla jel tako???? Autori letka smislite do sutra ujutro što hoćete i stra molim dopodne do najkasnije 12,00 sati te sličice u definitivnim formatima da mogu iskopirati peseke!!!!
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 16:19

Ja nisam do popodne na netu al sam sad uhvatio komp kod frenda da pogledam forum na min! tongue Smile
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 12:47

evo, na pm ti saljem mob od Jasmine(jane) koja ce biti na cacibu oba dva dana, jer sam ja u subotu na putu i biti cu samo u nedjelju. pa joj se javi da se dgovorite! hvala, na pomoci! lol!

ajd meni posalji mail jer mislim da max nije uz komp do popodne!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 12:41

Ok, nisam ja baš neki stručnjak ali kad dođem popodne na posao malo ći iskombinirati, i nadam se isprintati, poslala sam Maxu mail, pa mi može i na mail poslati ako misli da skidanje sa foruma niej dobro rješenje. Ja ću u svakom slučaju iskopirati kako smo se dogovorili što više komada mogu a za takve nekakve usluge možete i ubuduće računati na mene. Sad je pitanje gdje i kad se nađemo da ja te letke isporučim i kome??? Tora tebi??? ILi nekom drugom??? Ja mogu na cacibu biti kako sam rekla subotu dopodne kak sam rekla, možda malo kraće jer mi je cijela familija u gripi ali doći ču pripomoći!
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 0:39

Imamo problem s veličinama dokumenta u A6 formatu. U Photoshopu normalno mi prikaže A6 ali kada spremim sliku u -jpg tada mi se ona uveca na nekoliko puta pa smo dok taj problem ne rijesimo napravili malo rjesenje (valjda privremeno) kojim smo smanjili dokument na neodređenu veličinu koja je pogodna za print!
"promo" materijali - Page 3 Hrtovi10
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime28.02.08 0:25

kikibela rado bbi ti poslala letak na mail ali ga nemam .....max ce sada staviti letak gore pa ga skini ,a ako ti ne pase daj mi posalji mail na pm pa cu ti poslati u mailu!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime26.02.08 20:59

hey!

evo i ja cu dijeliti letke ovaj weekend!kada ste vi tamo da se dogovorimo?
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime26.02.08 17:02

Ok!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime26.02.08 16:15

Odabrala sam raznobojne papire, ljepše izgleda letak kad je u raznim bojama. ok???
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime26.02.08 15:56

Ja napravim 2 do 3 letka na dan i šaljem ih TORI! Mogi ih i na forum staviti da izaberete vi koj ćemo koristiti od tih! Wink Wink
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime26.02.08 12:04

ok pošalji mi ga na mail kad bude gotov.
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime26.02.08 11:46

letak se radi...biti ce danas gotov. printaj koliko mozes!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime25.02.08 23:46

Jel postoji taj letak za kopiranje ili ne??? Ako se kani na cacib s tim treba se požuriti. Sve kontakte napišite mi na mail ili na pm pa čemo se dogovoriti-
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime25.02.08 23:16

kikibela je napisao/la:
To je ok, jedino treba vremena za rezanje, hm..... ja bi mogla ponešto kopirati u firmi jedno 150 komada recimo, išlo bi. Koliko ste misslili komada otprilike?

Ja mislim da bi to bilo dosta...kad se izreze to je 600kom
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime25.02.08 22:12

To je ok, jedino treba vremena za rezanje, hm..... ja bi mogla ponešto kopirati u firmi jedno 150 komada recimo, išlo bi. Koliko ste misslili komada otprilike?
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime25.02.08 20:47

pa mi smo mislili sloziti A6 na A4 pa da izrezujemo...imas bolju ideju? scratch
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime25.02.08 19:28

TORA je napisao/la:
tebe vec imam u planu! ali ima li tko veze u nekoj fotokopiraoni ili print studiu da nas sponzoriraju? scratch

Nisam baš u fotokopiraoni ali koliko bi trebalo tiskati letaka i koji format???
[Vrh] Go down
Sponsored content





"promo" materijali - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"promo" materijali
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» trazimo sponzora za tiskanje promo materijala!
» Snimanje emisije "Dobro jutro Hrvatska" na Bundeku!
» Pomoc kod projekta "pomozimo hrtovima" !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O forumu :: Opće teme-
Forum(o)Bir: