Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "promo" materijali

Go down 
+7
Maxim001
janet
TORA
kikibela
kristijan
Iman
Bratislav
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Noor-E-Alam

Noor-E-Alam


Broj postova : 37
Join date : 25.01.2008
Age : 53

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime26.03.08 21:40

Odlicno!
[Vrh] Go down
http://noor.e.alam.kennel.googlepages.com/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime26.03.08 18:26

ljudi, power point prezentacija je gotova i spremna za slanje mailom. nekima sam poslala na mail,a oni koji nisu dobili,a zeljeli bi neka mi posalju mail!

Wink
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime20.03.08 17:54

ajmeeee,kako fantastican postercic!!!! flower

svaka cast!!! lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime20.03.08 12:21

moze, salji meni i maxu on nam radi letke! Wink
[Vrh] Go down
Noor-E-Alam

Noor-E-Alam


Broj postova : 37
Join date : 25.01.2008
Age : 53

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime20.03.08 3:56

No problem! Ako se ostalima dopada mogu vam poslati Adobe izradnju ko zeli moze biti i u photoshop ili illustrator varijanti pa da postavite svoji tekst.
[Vrh] Go down
http://noor.e.alam.kennel.googlepages.com/
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime20.03.08 0:50

Noor-E-Alam je napisao/la:
Ja sam malo radila i na makedonskom sredila mini postercic,a bice i dvostranih flaera koje planiram sa ljudima iz naseg foruma da delimo na sve prestojece izlozbe,pet shopove i vet.ambulante.
https://2img.net/h/i229.photobucket.com/albums/ee36/Mikica_001/SaveagreyhoundcopyHrvatska.jpg
Nadam se da je ok,ako ne razumete tekst je isti kao i na flaerima kje ste delili.
Jos cekam prevod na grckom,ako to izadze,ali isot bice i na engleskom tako da se nadam da ce biti uspesna kampanja.
Kvalitet linka je takav jer je obradzen u cmyk pripremljen za print.

woooow,predivno,hvala ti
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
tomiastor




Broj postova : 7
Join date : 09.03.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime19.03.08 23:09

ja zelim biti na toj listi Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Noor-E-Alam

Noor-E-Alam


Broj postova : 37
Join date : 25.01.2008
Age : 53

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime19.03.08 21:35

Ja sam malo radila i na makedonskom sredila mini postercic,a bice i dvostranih flaera koje planiram sa ljudima iz naseg foruma da delimo na sve prestojece izlozbe,pet shopove i vet.ambulante.
https://2img.net/h/i229.photobucket.com/albums/ee36/Mikica_001/SaveagreyhoundcopyHrvatska.jpg
Nadam se da je ok,ako ne razumete tekst je isti kao i na flaerima kje ste delili.
Jos cekam prevod na grckom,ako to izadze,ali isot bice i na engleskom tako da se nadam da ce biti uspesna kampanja.
Kvalitet linka je takav jer je obradzen u cmyk pripremljen za print.
[Vrh] Go down
http://noor.e.alam.kennel.googlepages.com/
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime14.03.08 21:49

Ja bih se volio prijaviti na listu (poslao na PM)! cheers
A sto se letaka tice nacuo sam neke druge da se rade, a nemam niti sliken niti teks, niti nikakve druge informacije. Istina da sam malo kasnio i da kasnim pa je mozda to razlog sto se niko nejavlja za to ili je mozda ta ideja propala? Neznam nista jer me dugo nije bilo na forumu pa bih zamolio TORU ili Kristijana da mi se jave na pm u vezi toga! Embarassed Embarassed
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime14.03.08 17:23

ljudi ja cu biti ovaj vikend gotova sa slide prezentacijom za hrtove pa tko zeli neka mi na pm posalje svoj mail kako bih vam mogla poslati da proslijedite dalje. isto tako napomenite da li zelite biti na mailing listi "Pomozimo hrtovima" da vam saljemo takve stvari. (naravno necemo slati spam ili gluposti!)

pusa svima!!! Wink lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime10.03.08 18:30

slazem se , zato te slike ostaju za sada... Wink
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime10.03.08 11:42

mislim da su letci skroz dobri!!trebamo ljudima pokazati kakva je stvarna situacija tih jadnih bica! affraid
vecina tih peseka nije u zivotu vidio kauc,a kamoli lezao na njemu!!!ljudi se mogu o pasminama opcenito informirati tu na nasem sajtu,a i ako googlaju mogu jako puno saznati.ali o ovima za udomljavanje,treba ljude upozoriti na istinu.pogotovo ako je takva kakva je!!!
da ljudi nebi mislili tipa:joj gle,kak je slatki,ajmo jednog udomiti...a onda im doma dode "zvijer" koja nije kak su si "vlasnici" to zamisljali...a jadan pas mora ispastati,jer se ljude nije dovoljno dobro informiralo...
zato bi ja i vise takvih slika stavlia,makar je i meni muka to gledati Sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime09.03.08 22:56

Ups! Nije me bilo dosta dugo jer jednostavno ne stižem! Embarassed
Al evo da pitam dali sam ja još u tim letcima, odnosno dali ih ja rdim ili netko drugi?
[Vrh] Go down
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime09.03.08 11:03

...nikako da pronađem taj letak: gdje je?!
[Vrh] Go down
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime09.03.08 10:57

Evo niti ja ne mogu gledati te letke... ne mogu uopće.
Jučer sam se sjetila da bih trebala postaviti obavijest o adopciji na Oglasnu ploču kod mog veterinara (Marinac, Remetinec; jako je slavan. A i onaj privatnik u Savskom Gaju je slavan, onaj koji je imao emisiju na Radio Sljemenu. On je čitavu jednu emisiju posvetio mom Afgancu, jednom, davno... smijao se cijeli Zagreb, prepričavao je umjetno parenje afg.hrtova, uz sve silne štosove koje je ovaj moj izveo) -joj kak ja zaboravljam imena, užas. Moram otići kod obojice ovaj tjedan (imam potrebu).
Ali čim sam se tog sjetila odmah sam počela razmišljati da li da sama napravim obavijest sa fotkom nekog hrta i ovom adresom, ili da isprintam vaš letak, ali BEZ fotki mučenih hrtova?
Zar nebi bilo dovoljno staviti jednu fotografiju hrta na kauču (to im je najprirodniji element), a dolje hrta na trci, i zatim tužnu facu kako te gleda kroz rešetke?
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime06.03.08 10:54

sto se letaka tice, drugi letci ce ici po skolama ali ovo je potrebno jer tek onda ljudi pogledaju letak...radi tih slika sam uspjela zapoceti razgovor u 90% slucajeva...ove letke ostavljamo i po veterinarskim stanicama i drugdje , znaci namjenjeni su odraslima prvenstveno. no, tu ti je jos jedna stvar sto se marketinga tice, klinci ce plakati i pitati starce zasto, kako? starci nece imati odgovor pa ce se zainteresirati...ili ce imati odgovor pa ce klincima normalno objasniti i tako im objasniti da to nije dobro sto se radi. time mozda razgovaraju i kako pomoci i tako smo dobili sto smo htjeli. vjerujte mi, od takvih stvari zaradjijem za zivot! Wink

no, naravno UVIJEK sam tu da raspravimo bilo sta i da poslusam bilio kakav savijet!!! lol!
[Vrh] Go down
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime05.03.08 20:29

ako mogu jednu stvar kod letke ubuduce.

imali smo veoma slicne letke i svet nas ruzio da te ruzne slike jadnih pasa nebi tamo trebali biti i to iz razloga da imaju djecu i djeca naravno hoce letke d apomogu psima ali su posle uzasnuti i placu kada vide objesenog peseka. mozda vam dobro dodje znati sto su nama zamjerali
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime05.03.08 20:26

Iman ako si zainteresovana malo poraditi na ovoj temi u BIH molim te javi mi. Cak imam i bosanc ekoje zele udomiti hrte ali nema mi njih ko provjeriti jer nikako nestizam doci. Vec sam tamo potegla korake imamo podrsku saveza i posto se racunam kao pola bosanke.
molim te kontaktiraj me na mail adopcechrtu@seznam.cz

pozdrav u Sarajevo
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime05.03.08 17:09

pricati po skolama bi bilo fakat mrak!!!

ja sam danas ostavila letke u ljubimcu(ilica) i jos malo po cesti dijelila...ostavila sam par i u tramvaju Laughing
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime05.03.08 11:21

super! mozda jednom uspijemo i u skolama uciti dijecu kako sa zivotinjama i sto znaci spasiti zivot.... cheers
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime05.03.08 0:46

Ja sam si isprintala još letkića i dijelim ih poznatima, na poslu, u susjedstvu, ostavim ih ako dozvole i u dučanu itd itd.... Skužila sam da ljudi uglavnom pojma nemaju o ovome što se dešava hrtovima, a vrlo je bitno da što više ljudi zna,jer se tako širi priča o hrtovima i mislim da se povečava mogućnost da se nađu udomitelji. Ja ću do kraja tjedna odnijeti promo materijal i na veterinarski faks i preko u Vet. stanicu na Heinzelovu (stanujem blizu nije mi problem)!Možda bude rezultata!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime04.03.08 13:21

ljudi, ovaj letak mozete downloadati i onda razvuci na A4 papir kao plakat! pa bi bilo super da svatko kod svog veterinara stavi jedan plakatic i mozda u lokalnom pet shopu. nije bitno ako niste iz zagreba ili hrvatske! sada radimo i na engleskom letak tako da mi javite kome treba,a staviti cemo ga i tu! Wink
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime04.03.08 0:36

Super ste radile, svaka čast!Hrtovi su bili prelijepi...... Kao što rekoh kad opet bude trebalo kopirati i printati tu sam!
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime04.03.08 0:26

super slikice i predivni hrtici bounce
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime04.03.08 0:08

PRVA SLIKA - MOJ LETAK Laughing lol! lol! Šala! Embarassed
Predivni psi!
[Vrh] Go down
Sponsored content





"promo" materijali Empty
PostajNaslov: Re: "promo" materijali   "promo" materijali Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"promo" materijali
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» trazimo sponzora za tiskanje promo materijala!
» Snimanje emisije "Dobro jutro Hrvatska" na Bundeku!
» Pomoc kod projekta "pomozimo hrtovima" !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O forumu :: Opće teme-
Forum(o)Bir: