Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lurcher Ross

Go down 
+5
janet
TORA
kikibela
Neka
Ross
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
bronsky

bronsky


Broj postova : 21
Join date : 30.01.2008
Lokacija : Zagreb

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime18.08.08 11:59

Sudeći po slikama, mislim da je Ross izvukao pseći Jack-pot što se tiče udomljavanja! Full mi je drago! Izgleda baš zahvalno, veselo i zaigrano. Ni traga (bar na slikama) nikakvim traumama! MRAK!!! bounce
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime14.08.08 19:36

De malo pricaj kakav je ross.Jel hiperaktivan?Jel puno trci ili su mu setnjice dovoljne??Sve me zanima
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime14.08.08 15:28

hahaha!koji fakin alien !znam zakaj se rossu bas nije svidao malicak!!!jer je ross jedini showman jocolor u istri(a mozda i sire).pa mu je to dao do znanja,hehe.
fotke su odlicne!ali vec se ponavljam!samo nastaviti tako!

pazi ti rossa,zvace na stolnjaku!!!pa nije on obican pas,ne!!

jos,jos,jos!!! lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime14.08.08 14:26

koja je to mustra! i razmazenko! drago mi je da vidim da je ponovo na vodilici jer ste bas postali glavni topic nasih razgovora Twisted Evil

ma glavno da vi uzivate! visim da se i grickalica primio Wink jel se udebljao sta? a ovaj malac je predivan!!! volim takve male terijere, cudno mi je sta Rossu nije pasao scratch ocito nevoli zivlje pse nego sto je on! Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime14.08.08 13:34

Htjela sam vam staviti par slikica da se ne zabrinete gdje smo, no malo sam pretjerala s količinom Wink pa sam sve izgubila Crying or Very sad ... Evo postam ponovno, u par navrata - za svaku sigurnost Wink ...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2228[/img]
Ross u druženju s malcem koji je bio malo predosadan...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2229[/img]
... i nastavio ga zadirkivati i kad se Ross raskomotio... dok Ross nije "pokazao zube" odnosno skromno ZAREŽAO (može on i to, tko bi rekao Wink ) i zamolismo vlasnike za "povlačenje" malca, da ne bi vrag odnio šalu...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2230[/img]
Ross na stolnjaku "žvalja" pureći vrat... naravno nije htio zabavljati se s njime nigdje osim - na tepihu!... pa sam morala staviti mu stolnjak da bude i vuk sit i koza cijela Wink ...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2231[/img]
he he ... ovo mi je super fotka I love you ...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2232[/img]
U šetnji nas je uhvatilo nevrijeme pa smo se oboje malo nahladili...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2233[/img]
Rossu se očito svidjelo biti tako umotan pa se s kauča samo zadovoljno prebacio na pod Very Happy ...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2234[/img]
...već standardna pozica Wink Laughing ...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2235[/img]
...i malo zadovoljnog protezanja Wink ... Very Happy
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime13.08.08 11:52

Mališa se opustio kao da je od malena s vama! king
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime08.08.08 16:15

ajme kak su super!bas se vidi da uzivaju!tolko uzivam i ja kada citam tvoje post-ove cheers

samo tako nastavi/te
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime07.08.08 17:10

I nama bi bilo drago da ste nam bliže - da i Ross ima sebi ravno društvo Wink! I za utrkivanje i za igru!

No polako stječe sve više prijatelja. Sinoć se baš do iznemoglosti naigrao s mladim crnim kokerom - Archijem od 8 mjeseci. To im je bio drugi put da su se sreli, no odmah nakon prvog susreta, s obzirom na zaigranost obojice, vidjelo se da će tu biti zabave, i za njih i za gledatelje Wink!
Ja sam u međuvremenu pričala s gazdaricom koja je gledala Kimbu, Pepea i Baloo-a na "Kućnim ljubimcima"! i naravno da nije mogla vjerovati tužnoj priči o hrtovima...

Evo par slikica Rossove i Archijeve igre Very Happy

Lurcher Ross - Page 3 Img_2210[/img]

Lurcher Ross - Page 3 Img_2211[/img]
Pogledajte samo te face What a Face Wink
Lurcher Ross - Page 3 Img_2212[/img]

Lurcher Ross - Page 3 Img_2213[/img]
Ross je već gotov, no Archiju nije padalo na pamet stati Laughing

Lurcher Ross - Page 3 Img_2214[/img]
Posljednje iskrice snage Smile

Lurcher Ross - Page 3 Img_2215[/img]
I zadovoljna lišca na kraju turnira I love you

Kao što rekoh, Ross čim vidi vodu - pravac plićak! a jučer je osim šapica samoinicijativno dvaput utočao i guzu Wink Laughing! Nažalost nisam ga uspjela uhvatiti na djelu, pa evo slikice kako se zadovoljno oblizuje Wink dok mu voda teče sa stražnjice Laughing tongue
Lurcher Ross - Page 3 Img_2216[/img]

Lurcher Ross - Page 3 Img_2217[/img]

To se zove život, ha?! Wink cheers
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime06.08.08 21:11

tocno!samo pazite ful,ful.jer ako vidi pljen prije vas...mozda bas tada nece reagirati na zvanje.ali kao sto i sama kazes,treba procijeniti situaciju,psaitd.

vidim da vam je super s rossom i bas sam happy zbog toga,samo kaj ste nam daaaalekooooooo... Sad
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime06.08.08 20:02

Da naglasim naravno, da ne bi bilo zabune - čak i uzevši u obzir eventualne vrlo dobro procijenjene situacije i moguće izuzetke koji to nisu (jer pravilo ostaje pravilo), - u 99,99% dolazi u obzir samo lajna jer hrt uvijek ostaje hrt!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime06.08.08 19:51

Pa prva dva puta smo i mi s lajnom - no to nam je bilo naravno nezgodno, i nismo ga htjele vući za sobom a niti zavezati vani pa da ne može za nama ako smo mi u vodi. A ako je jedna vani a druga u vodi... uglavnom, mi ga pustile da ide za nama - ili jedna ispred druga oko njega ili iza njega - i on od nas ni makac. I u nedjelju se šetao od ručnika do trave - no travu je napuštao samo na poziv Wink.
Inače na poziv jako dobro reagira. Ja sam se usudila pustiti ga u relativno zatvorenom prostoru - izolirana plaža - bez lajne u igri sa drugim psom, vrlo budna naravno i oprezna, i jako me ugodno iznenadio kad su poodmakli dalje, ja sam Rossa pozvala i on se vratio k meni na poziv u trku i ostavio prijatelja Very Happy I love you cheers !
Naravno, gdjegod da je otvoren prostor ili i da nije ali postoji opasnost od "susreta treće vrste" alien (s mačkama i sl.) - lajna je zakon. I inače je lajna zakon! I tu mislim da se stvarno ne treba povoditi za time - on ili ona su ga pustili pa ću probati i ja. To je uvijek rizik i stvarno treba dobro procijeniti situaciju, imati puno povjerenja naravno u psa i uvijek biti na velikom oprezu. Tako da ako vi niste sigurni da ga možete pustiti - nemojte ni pokušati. Ross recimo ne reagira naglo na ništa osim na mačke (sada više čak ni to) - ni na bicikle, ni na djecu, ni na ljude u trku, čak ni na ptice! jedino vjevericu nismo još sreli Smile . Iskreno, mislim da ne bi on ni mačku napao, no tu se nikad ne zna kao što su se uvjerili i Ines i Matko i stvarno ne želim riskirati da niti vidi mačku a da nije vezan.
Znam da su općenito HRT i LAJNA best friends i nikad ne bi nekome savjetovala da svog pusti s lajne. Svaki pas je individualac. I kad pustim Rossa meni su stalno sve priče koje sam pročitala u glavi i nije mi svejedno, no on se do sada pokazao stvarno uzoran. Čitala sam puno priča poput - "sigurno mislite da vaš pas nikad neće"... " i da je jako vezan uz vas i nikad neće...", "hrtovima poziv ništa ne znači kad su privućeni plijenom..." itd. Ross je i kad smo ga pustili jako začuđeno reagirao Shocked ! - i nije se micao od nas, a što se poziva tiče - gore opisana situacija s psićem u igri me zaista oborila s nogu I love you I love you . Svjesna sam da je dovoljno jednom da se nešto dogodi... no tako je i inače u životu zar ne? isto vrijedi i za nas kad sjedamo u automobil ili kad pustite dijete da se samo ode igrati s prijateljima ispred kuće, pa čak kad ste i vi s njim nikad niste do kraja sigurni, može se slučajno ozlijediti... tako da, ja sam išla i idem i u to s povjerenjem kao i u svaku drugu stvar u životu... no nemojte slijediti moj primjer - slijedite svoj osjećaj i svog psa.
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime06.08.08 18:16

cure,ja bih i rossa i kimbu obavezno sa lajnom pustala u vodu!radije se i vi bacite u more s njima.jer nedaj boze da im nesto privuce paznju...bit ce ko kad seve pijeva-GAS,GAS!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime06.08.08 18:14

BOKIC ROSS I EKIPA!
vratila sam se sa god. i imala sad kaj za citati!SUPER!referati su ti odlicni.smijem se do suza kada citam,i opet cmizdrim kada gledam fotkice!moram priznati da su ross i herbie bas cool frendovi!jako mi je drago kaj ste nasli igraliste!a i neopisivo mi je drago kaj je ross dosao vama!mislim da i on sam to kuzi...kaj se tice unistavanja stvari...nama je heidi ovo ljeto zbusila 2 luftica,izgrizla i razderala jastuk,dasku za plivanje,rupe skopala,jednom sama otisla u setnju(fala bogu su ju skuzili susjedi)...a mogla je biti vani na ugodnom vjetricu.vrata od kuce su bila otvorena,znaci mogla se cijelu noc setati unutra-van(izlezavati se po kaucu i 2 fotelje).ali ne,miss heidi je unistavala...ts,ts,ts Razz
i molim te nastavi dalje sa "referatima" i puno,puno slikica....

ogromni kiss rossu i naravno vama curke!!! flower
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime06.08.08 18:11

Rossica, jel ti to njega bez vodilice pustas u more i na plazu? Ja se svog Kimbu ne usudim iako ne izgleda kao da bi zdimio. Jel ti se vrati na poziv?
Mislim zao mi je da je stalno na vodilici kao zatvorenik ali ne znam....
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime06.08.08 12:51

cao ekipa! super kako mali uziva ali da ta trava grozno izgleda no, njega je ocito hladila!!! Laughing Laughing Laughing sto se tice jedenja trave, tocno je kako kazes! moji ju jedu i ima odredjene koje jedu ne sve i isto tako je Baloo bio malo pohlepan jedno jutro pa mi je ispovracao se po autu. no, po meni se treba dati da se jede ali paziti na kolicinu. inace hrtovi imaju problema sa vjetrovima uvijek! tako da je to normalno, aproljev mogu i od vrucine dobiti. jos jedan dobar nacin da ih rashladite je u zdjelici vode staviti kockicu-dve leda pa da ju lize dok pije vodu!

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime04.08.08 18:16

Very Happy lol!
[Vrh] Go down
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime04.08.08 17:26

Fantastcno kako ross uziva odmah sam morala poslat slke u irsku
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime04.08.08 14:41

Pozdravček vami z Umaga in pusa Neki, ki je zelo zelo lepa! I love you queen lol!
[Vrh] Go down
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime04.08.08 13:19

Hehe, Ross uživa sto na uro .... cheers

Dečko je končno začel zajemati življenje z veliiiiiiko žlico .... bounce

Pozdravčki iz Slovenije ... flower
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime04.08.08 12:49

Može Lucie Very Happy Wink !
Nije uvijek lako s njima no stvarno je zlato - beba beba!

Jučer se prvi put kupao - moram odmah podijelit ove fotke s vama! Nama su te naslage algi na plaži bile grozne, no njemu - raj!! Laughing Very Happy Wink

Lurcher Ross - Page 3 Img_2119[/img]

Lurcher Ross - Page 3 Img_2120[/img]

Što se samog kupanja tiče - utočati noge nije nikakav problem - ulazi i izlazi sam! no ući malo dublje, e to već... nije mu baš svejedno. Ušao je i zaplivao kad smo svi bili u vodi - no Z se uplašila da će se utopiti pa da je pridržala i rekla je da mu je srce lupalo ko da će iz prsiju iskočiti! Brzo se odlučio vratiti na obalu i draže mu je bilo poleći se u svoju baru od algi Wink.

Lurcher Ross - Page 3 Img_2121[/img]

A naveče je bio i na jazz koncertu u Grožnjanu! Možda oči govore dovoljno o tome koliko mu je bilo ugodno kad je počeo koncert Suspect , pa nismo baš dugo ostali...

Lurcher Ross - Page 3 Img_2122[/img]

Jedna lijepa slikica s prijateljicom Enom, na krevetu prijatelja Herbie-ja Wink

Lurcher Ross - Page 3 Img_2123[/img]

I još par - možda nepristojih, ali simpatičnih Wink - slikica izležavanja nakon šetnje Very Happy

Lurcher Ross - Page 3 Img_2124[/img]

Lurcher Ross - Page 3 Img_2125[/img]

Lurcher Ross - Page 3 Img_2126[/img]
Boook! cheers lol!
[Vrh] Go down
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime03.08.08 14:00

uzvam citajuc rosov topc, btw mnogo hvala na slkama mislim na jednu jedn stvor dajte udomte mene ja cu slusat i bicu dobra lol!
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime31.07.08 17:54

Bok! Ako pročitaš sve moje referate - naći ćeš odgovor na sva pitanja Wink . Ross također dahće ko navijen, naravno više kad se pošteno istrči - no svaki pas dahće a on ne dahće ništa neuobičajeno više. Čitala sam da se pas najbolje ohladi ako mu šape uroniš u hladnu vodu (kadu ili u more i sl.), što je istina i baš se vidi kako im godi, tako da možeš probati s time. Psi se ne hlade preko dlake nego preko jezika i šapa - odnosno upravo tamo gdje dlake nemaju Smile - pa i to nagaranje klime ne znam koliko ti znači, osim što upravo - pokupiš prehladu i dobiješ veći račun za struju Laughing . Mi uopće ne palimo klimu, iako je kod nas u stanu stvarno OK - sasvim lijepo se funkcionira i za klimom nema ni potrebe.
Ross također obožava igračke - plišane, jastuke, pištavce - a lopticu također voli no njome se igra uglavnom samo vani i relativno brzo mu dosadi. Par puta mu bacim pa mi donese, pa mu to više nije interesantno i onda moram naći drugi način da nastavimo s trčanjem - ili ga zadrikivati i dovesti ga do ludila (pozitivnog - tako da od radosti počne trčati u krug cheers ), ili i ja trčati s njim Smile.
Kad se ne istrči dovoljno i ostane mu višak energije - trči po kući s igračkama ili ko furija s kauča na kauč i oko stola, ili - kad nas nema - grize po kući Smile. Kad se pak pošteno istrči - spava Very Happy , i tad je najbolji Wink .
Pogrizao nam je 2 keramičke ovčice, jedan drveni ukras, par drvenih podložaka, i kutiju kartica s porukama (osim onih žaluzina s početka priče), no to je sve OK, čak i simpatično Wink , nema većih šteta (kuc kuc u drvo, da se ne ureknem Wink ). Inače je stvarno jako drag, svi ga već vole i susjedi i drugi vlasnici pasa koje smo sreli jer je jako umiljat, pomalo plašljiv i stvarno dobre naravi.

Samo bih te upozorila na jedno: naime mi smo noćas imali dogodovština Shocked drunken Laughing . Čitala sam o jedenju trave, da se točno ne zna zašto je psi i mačke jedu i da nije istina da je jedu kada ih boli stomak, te da nema i nikakvog problema u tome da je nastave jesti - iako, također piše, kod nekih pasa to može uzrokovati proljev ili povraćanje, ali u većine hrtova - tako piše - to nije slučaj. Ross je do sada jeo travu skoro svaki dan - pogotovo kad je gladan. Pobrstio bi malo, par vlati i ja bi ga pustila, i nikad nije bilo posljedica - do noćas! Jučer je očito pobrstio malo više ili neku sumnjivu travku, i jadničak od sinoć ima vjetrove, noćas se dvaput isproljevao po kući, i još dvaput jutros odnosno u razdoblju do 14.00h - i stolica je skroz vodena i upravo, puna cijelih vlati trave. Tako da - nedaj nikako da ti Kimba jede travu! Jer nikad ne znaš kako može završiti. Evo - 2 tjedna sve OK, pa dođe dan... Pogledat ću popodne u one Herbal treatments for dogs što je dobro da im se da u slučaju proljeva, nisam jutros od čišćenja i šetnje ništa ni stigla. On je super raspoložen i dalje - samo malac ima malo tegoba s probavnim traktom Neutral ... Moja krivica... no na grškama se uči Wink !
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime30.07.08 19:10

Rossica imam jedno pitanje-kako tvoj Ross podnosi vrucinu? Kimba jako jako dahce kad dodjemo doma i to toliko da me zabrinjava! Klima radi tako da sam se uspjela i prehladiti a on i dalje siroce dahce.
Jel se Ross poceo igrati s igrackicama? Moj Kimba je skuzio loptoicu i skroz je blesav kad trci za njom po stanu.
I sta radi kad je doma? Cim se bavi?
Ozbiljno pitam.
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime30.07.08 13:19

OK! Hvala!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime30.07.08 13:07

mislim da mu nece biti prejak ali pitaj kod veta. inace, nesmije se kupati 3 dana prije i poslije advantixa. ali obavezno ga pregledavaj i sa advantixom jer je piroplasmoza svuda!!! Wink lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lurcher Ross - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lurcher Ross
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lurcher Rody

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Slike i priče o udomljenim hrtovima-
Forum(o)Bir: