Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lurcher Ross

Go down 
+5
janet
TORA
kikibela
Neka
Ross
9 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime03.12.08 18:01

joooj,da mi je vidit rossa sa kaputicem.... lol!

aj napravi neki "foto sešn" ,pa da i mi vidimo....

puseeeee
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime21.11.08 12:05

naravno!mi jedva cekamo! za inace ako imas problema sa narucivanjem imamo mi super ljude koji sivaju i ogrlice i kaputice i lezajeve( znam da se nemoze mjeriti sa koznim dvosjedom koji ima Ross Wink ) ali samo pitaj, zato smo tu da si pomazemo! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime20.11.08 11:22

Wauuuu! Blago vama kad imate gdje u šoping. U Umagu bogu hvala da bar možemo naručiti robicu - nisam ni znala da ću moći. Već mjesecima su imali par malih kabanica koje nitko nije kupovao, pa pitah da li možemo naručiti jednu veću, pa rekoše - naravno! - i eto na kraju mi dali i katalog s jedno 12-tak različitih varijanti. Nema ništa tako šminkersko da ima kapuljaču Wink, ali mantil ima postavu od flanela koja se može skinuti - što mi je OK, za zimsku i ljetnu varijantu kabanice Very Happy.

Za sada nas put ne vodi do Zagreba, ali ako nas navede - bit će to, nadam se, druženje u čoporu! cheers Kimba, Ross, Baloo, Pepe, Heidi, Kelly + dobrodošle pridošlice Smile!!
lol!
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime19.11.08 18:05

Jako bih voljela da se malo Kimba i Ross nadju. Ipak su si oni stari frendovi iz azila Smile)
Nadam se da ce te put nanijeti u Zagreb. Da vidimo mi tu kabanicu. Kimbin kaputic (jakna) se moze nositi na dvije strane i ima kapuljacu. Molim lijepo!!!
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Robica za Roska   Lurcher Ross Icon_minitime19.11.08 12:01

Bok ekipo!

Evo čitam da je Kimba dobio kaputić Smile! Bome je i kod nas zahladilo, jutros u 09:00 je bilo 2°C a kad smo bili u jutarnjoj šetnji sigurno i manje... Ja sam Rosku naručila kaputić i kabanicu Very Happy, nek se nađe - iako ne znam da li bi mu ih trebala redovno oblačiti s obzirom na to da on ipak ima nešto dlake? Vani se i tako svaki puta istrči pa mislim da mu za sada i nije prehladno Wink.

Kako ne voli kišu, kabanicu smo bili naručili još pred par tjedana - veličine 70 cm, no umjesto kabanice dobavljač je donio kaputić, koji mu je ipak bio prevelik. Tako da smo sada naručili novi crni mantil-kabanicu s kariranim ovratnikom i narančasto-crni kaputić veličine 60 cm Very Happy
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime17.11.08 18:30

vidi ti razmazenka pod dekicom i s jastukom Laughing Laughing kak mi je to poznato! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime27.10.08 14:06

bas mi je drago to cuti!ti sama moras znati kada i kako pustati rossa.ali vidis da vas micek jaaako voli kad ga je strah da mu ne odete!
vi ste njemu nesto najlijepse i najbolje u zivotu!to on tocno kuzi!a nadam se da je( ili da ce bit) i vama !
bas bi voljela da se ikako mozemo svi skupa naci,nema veze dali u zg ili u umagu...onak svi skupa, i kimba nas naravno!!!!
pa valjda cemo se nes dogovoriti na proljece...
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime27.10.08 12:08

Slatko mi je kako - kad u šetnji šeta ispred mene - svako toliko zastane i okrene se da vidi da li ga pratim - a kada zađe iza okuke, uvijek stane i čeka da se i ja pojavim da bi išao dalje. Kada je krenem drugim smjerom, on naravno odmah za mnom. Ako nije primijetio - žvižduk je dovoljan da ga trgne i da doleti u hipu! cheers lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime27.10.08 12:04

Bok curke!

Ma maza naša mala... Pravi je vragolan Wink! Što se dlake tiče, lijepa mu je mekana - ali ipak nije sjajna kao drugim kratkodlakim, pa sam u početku stalno gledala kakva je i kada će se "posjajiti"... No mislim da sjajna, kao recimo Kimbi (koji je k tome i crn) i vašima ni ne može biti, jer je naprosto drugačija dlaka.

Što se lajne tiče, ne želim vas zabrinuti, no Ross je zaista minimalno na lajni... Jako je poslušan i bez problema dolazi na poziv - uzor je drugim gazdama i njihovim psima koji su često prilično neposlušni Smile. S lajnom ga vodimo naravno po cesti i uz cestu, no čim se udaljimo i dođemo do šetnice ili livade, gdje nema prometa - uvijek je slobodan. Čitala sam dapače da su lurcheri inače poznati po poslušnosti - a stvarno mogu reći da je Ross dobar primjer (usprkos svojoj vragolastoj ćudi Wink!)... Već i sama činjenica da mu nestanemo iz vidokruga dovoljna mu je da doslovno doleti do nas brzinom munje Smile I love you ...

Lurcher Ross Img_2612[/img]

Lurcher Ross Img_2613[/img]
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime25.10.08 22:15

ajme, bas ste nas razveselili, stalno se pitamo kako vam je. bas je pravi ljepotan I love you a sto se tice njegovog "teskog" zivota, ponavljam udomite i mene ? Wink

supera je vidjeti da je kod vas lijepo vrijeme jer je kod nas magla i prava jesen....

ne znam da li se varam ali cini mi se da mu se i dlaka popravila? izgleda mi cisce i sjajnije. lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime24.10.08 17:35

hey!pa di ste nam?vidim da vam je svima jaaaako dobro.pogotovo "gospodinu".prva slika mi je najjaca!!!koja faca taj ross! clown cheers
ma king !rossove poze su mi jako poznate Rolling Eyes .nazalost video nemogu gledati na poslu... Sad
kako se ross ponasa kada ga pustite sa lajne?dolazi kada ga zovete?ne bjezi?
ajd ne skrtarite cure na rijecima,ipak ste nas vi naviknuli na price o rossu! Laughing
ogromna pusa rossu a i vama naravno! lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime24.10.08 16:03

Na oba videa sam ga ustvari uhvatila već kad je bio na izmaku snaga - što se i vidi iz priloženog Laughing !
Nikad se ne sjetim na vrijeme izvući fotić Embarassed ...
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime24.10.08 15:59

Evo i videa - ne znam zašto mi nikad ne uspije iz prve... Embarassed

[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime24.10.08 15:56

Te drugi gdje Ross izvodi ludorije po plaži u Poreču

<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/gKaPOTIAZX8"> </param> <embed src="https://www.youtube.com/v/gKaPOTIAZX8" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

Ross nakon akcije Laughing

Lurcher Ross Img_2611[/img]
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime24.10.08 15:23

[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime24.10.08 15:18

Evo i dva videa - jednog s igre s jednom od dvije najbolje prijateljice, mješankom Riom Smile

[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime24.10.08 15:11

Pozdrav društvo!

Evo par novijih slikica - naravno Rossovih horizontala Wink!
Mi smo mrak - a Ross sve veća maza Smile - treba ga vidjeti kako se "umažava" ujutro i navečer, a pogotovo ujutro Smile! Pravi je poltron - posljednji se ustaje iz kreveta, trebam ga čekati i "tjerati" da ustane da bi ga uspjela na vrijeme izvesti u šetnju prije posla... Smile

Lurcher Ross Img_2510[/img]

Lurcher Ross Img_2511[/img]

Lurcher Ross Img_2512[/img]

Lurcher Ross Img_2610[/img]
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime25.09.08 16:29

ajme,super!znaci sada ross laje i na taljanskom?! Laughing cheers
bas mi je drago da je sve super kod vas.iskreno,nisam ni mislila da ce biti drugacije...
curke,nemojte skrtariti sa slikama! cyclops
ogromna pusa rossu!!!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime25.09.08 16:07

Booook! Ja sam se malo pogubila otkad su nove stranice u opticaju, pa ne pratim forumu baš svakodnevno ko prije... no mi standardno - SUUUUPEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRR!!!!!!!
Ross i ja smo uživali 6 dana na godišnjem... U subotu sam bila na svadbi tako da nažalost nije mogao sa mnom, pa je ipak par sati prosamovao ujutro i navečer jer je Z radila... no od nedjelje do danas se nismo odvajali! Bili smo i preko granice - kod prijateljice u talijanskoj Gorici (Gorizia) u ponedjeljak. To je prvi puta da je Ross prelazio granicu otkad je u Umagu - i lijepo smo predali i njegovu putovnicu zajedno s našima Smile... Pitali su na granici je li cijepljen, do kada i bilo sve OK. Krenuli smo rano ujutro a vratili se navečer tako da se - pomalo nervozan od cjelodnevnih uzbuđenja i novih poznanstava i sretan što je napokon stigao kući - samo srušio i nije se više ustajao do jutra! Koga god novog upozna - svi ga obožavaju! a šta kad je tako drag i tako - faca What a Face Wink !...
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime23.09.08 10:44

rossici,pa di ste? Very Happy
ima sta novoga?kako nas mali ross?
lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime01.09.08 16:52

Tko je dolje a tko gore? Wink Čitam da je Lisa velika dobrica - pa sam prvo pomislila da ona mora biti u Herbijevoj poziciji, no zašto?! I Ross izgleda dobar ko kruh, no vidi sada majstora Wink!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime01.09.08 16:41

ajme! jadan Herbi! lol! lego se na njega! koja guzica mala! ovo izgleda kao Lisa i Saba dok se igraju cheers lol! Wink
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime01.09.08 16:01

Zarežao je samo jedamput (koliko se sjećam) na jednog malca koji ga je stalno davio (bila sam stavila slikice, onog slatkog šarenog). To je sve. Inače reže jedan na drugoga i on na sve kad se igraju, no to je bezazleno režanje Smile...

Snimila sam u nedjelju njega i Herbija kako se igraju... više to liči na Rossovu torturu nad jadnim Herbijem kojem je igre dosta nakon dva skoka - no dokle god oboje mašu repom ja se ne brinem Suspect bounce ...

Pa evo Rossa i Herbija na djelu Very Happy :

[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime29.08.08 16:42

haha,koji pozeri! jocolor vidim da se ross odlicno slaze sa pesekima! bounce jel uopce kad zarezao???
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime29.08.08 16:17

i ross-ic je na netu,mali maneken... cheers I love you

http://www.windhund-halsbaender.de/modelle.html
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lurcher Ross Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lurcher Ross
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lurcher Rody

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Slike i priče o udomljenim hrtovima-
Forum(o)Bir: