Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lurcher Ross

Go down 
+5
janet
TORA
kikibela
Neka
Ross
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 15:00

Lurcher Ross - Page 2 Img_2328[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2329[/img]
What a Face Ross nakon igre s Cooperom - presimpatičnim i kažu vlasnici - skroz atipičnim! - engleskim buldogom Very Happy. Mogu vam reći da je (u početku igre Smile) Rossa sasvim dobro slijedio i da je u trku prilično brz, no bilo je preslatko za vidjeti kako se na kraju naglavačke bacao na travu od umora Laughing Laughing ... Bome su se i jedan i drugi dobro istrčali Laughing ... No bilo je prestrašno na što je Ross ličio nakon toga - kao da se kupao u slini!!! Mad Mad Razz ... Kupanjac (noćno kupanje Smile) je bio neminovan, a ni nakon toga se nije sve uspjelo isprati tongue ...

Lurcher Ross - Page 2 Img_2330[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2331[/img]
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 12:41

HAHA.kak smo mu mogli dati "zensku"??ross je potpuno u pravu!!! lol!

slike su mrak,kao i uvjek... I love you
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 11:46

koji frajer! pa kaj bi on plivao kada moze lezati! ljencino!!!!! lol!

da...definitivno mu treba MUSKA ogrlica! Wink Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 11:29

To mu je omiljena fora - možda ju je naučio i od svog prijatelja labića Herbie-ja Laughing ... Samo uđe u vodu i legne Laughing ... i tako se skroz smoči, hladi i uživa - a ne mora plivati Very Happy ...
No sad ima novog prijatelja haskija s kojim se par puta okupao i bome je i dobrano s njim zaplivao! U dobrom društvu i naizgled "strašne" stvari izgledaju manje strašne Wink Very Happy ...

Na donjim slikicama s kupanja se vidi nova ogrlica - pa evo kako mu je izgledala na vratu, a kako... hm...izgleda...sada bounce ...

"Prije"...
Lurcher Ross - Page 2 Img_2244[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2245[/img]

i "poslije" Rossove intervencije bounce ...
[img]Lurcher Ross - Page 2 Img_2327[/img]

Bit će još i s kupanja i s druženja! lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 11:19

aaaa kako je cakani! I love you cekaj, kaj on to lezi u vodi??? scratch Shocked Laughing
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 11:12

Lurcher Ross - Page 2 Img_2325[/img]
Sam si donese sve te jastuke, malo se s njima igra, pa uživa njima okružen Laughing ...

Lurcher Ross - Page 2 Img_2326[/img]
Sa svojom omiljenom patkicom I love you ...

Evo par slikica s kupanjca Very Happy !

Lurcher Ross - Page 2 Img_2242[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2243[/img]

lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 11:06

razmazenko koji prekopava po ormarima! cheers mozda je htio reci da bi isao u shopping?! Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 10:58

Evo još Very Happy ...

Lurcher Ross - Page 2 Img_2321[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2322[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2323[/img]
Ovaj grudnjak mu nitko nije namjestio! Ne znam kako si ga je sam nataknuo na leđa i tako šetao s njim po kući Laughing Laughing Laughing ...

Lurcher Ross - Page 2 Img_2324[/img]
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 10:57

haha,fakincek mali! I love you

ne,nije mu dobro???!!!!! Laughing
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime28.08.08 10:40

He he... To su one od jučer Very Happy ... Sve sam isto napravila kao jučer i kao i inače, samo što je danas - uspjelo!
Spavanac u 100 poza Laughing ...

Lurcher Ross - Page 2 Img_2316[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2317[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2318[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2319[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2320[/img]
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime27.08.08 20:03

A DA PROBAS SVAKI PUTA JEDNU??
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime27.08.08 15:57

Probala sam više slika nijedna mi se ne vidi Neutral scratch ...
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime27.08.08 15:52

jesam, zato i ne kužim scratch ...? Probala sam dvaput jer sam vidjela i na "Preview" da se ne vidi ...
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime27.08.08 13:58

jesi kopirala istil link kao i inace za slike? ima ih par... scratch
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime27.08.08 13:48

Ne znam što mi se slike ne vide, jel' postoji mogućnost da će se - pojaviti Smile ?!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime27.08.08 13:46

Evo napokon još malo slikica, da vidite bebu našu kako uživa Wink Laughing ...

Lurcher Ross - Page 2 Img_2314[/img]
No comment Wink ...

Lurcher Ross - Page 2 Img_2313[/img]

Lurcher Ross - Page 2 Img_2311[/img]
Sleep farao... ne bi čovjek vjerovao da ga nije nitko namjestio s tim jastucima...

Lurcher Ross - Page 2 Img_2310[/img]
Sleep ... izgleda prlično neuredno, no kad se stalno kupa!!!...

Vodu obožava, kupa se par puta dnevno kad god stigne - samo da mu je vruće, bilo od trčanja bilo od podnevnog sunca Cool ...
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime21.08.08 17:30

BOZE MOJ,DESI SE!TAK JE HEIDI 2 SVOJE FLEXICE ZGRIZLA... tongue

SAMO POSALJI FOTKE... lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime20.08.08 18:07

samo da vam kažem tužne vijesti No ... da si je Ross jučer u slast požvakao novu ogrlicu Razz Mad !!!!! Morat ću vam staviti sliku - ogrlica prije (njemu na vratu), i ogrlica poslije... da' se još iskoristiti, no stvarno bi izgledao previše klošarski, ko da smo je negdje uz cestu skupili Rolling Eyes ... ja sam kriva jer sam je ostavila na tabureu... bijah sinoć na terasi i vidim njega nema i čujem - nešto previše mirno je u stanu... odem do dnevnog - a on zadovoljno gricka, da ste samo vidjeli to ozareno lice What a Face Razz !... njegova žvakalica je bila završila pod kaučem pa si je eto očito našao adekvatnu zamjenu, tek poslije sam skužila kako ogrlica lijepo (kožno) miriši...malo sam ga vikala, no stvarno - nije on kriv, eh... jel' već rekoh? - na greškama se uči... i tako je bila roza pa su ga već počeli mijenjati za curicu tongue queen Wink ...
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime20.08.08 13:20

koji je ross fakin,jos bi se i naucio koristiti laptop... Cool

mislila sam na blog tipa,da svakih par dana malo nes pises(kaj se ross-u novo dogodilo,etc.) par slikica itd.mislim,imas smisla za pisanje!ne ko ja naprimjer Embarassed .steta bi bila ne iskoristiti Laughing
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime19.08.08 17:04

uh, koji sajt? šta je to blog Question Wink šalim se, no vjerovali ili ne - s obzirom na to koliko pišem ne bi se reklo - ovaj forum je i moj prvi susret s forumima, a nisam baš ni zainteresirana za sudjelovanje na drugima (ak nešto tražim, pogledam eventualno po nekom forumu što ljudi kažu ali nikad se ne uključujem), tako da je i ovo za mene sasvim dovoljan zalogaj Laughing ... bar za sada Smile. mogu jedino Rossa probati naučiti da se koristi lapom i uvesti doma internet pa da otvori sam svoj blog, s njim nikad ne znaš Wink king

ima još slikica - zar ste sumnjali Wink - par simpatičnih s jutrošnjeg kupanja gdje je skakao po plićaku ko janje na livadi jocolor , no nemam sad nažalost vremena, možda stavim koju sutra Smile. Pozdrav!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime19.08.08 16:41

jedva sam cekala novosti od rossa i ekipe!nemres vjerovati!!!znaci plavuse...hm,hm. queen
vidim da se ross super uklopio!fakat mrak.
jesi si razmisljala da napravis neki blog ili sajt o rossu??? What a Face

nemoj prestati!jos,jos,jos...
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime19.08.08 10:02

ha, ha, ha! Laughing Laughing pada na plavuse! mustra mala! Laughing Laughing to sve samo znaci da ste mu pomogli da preboli sve one strahove. no, nazalost, to ne znaci da ih nema vise i da jednom na nesto nece reagirati bjezanjem ili napadom tako da treba biti oprezan. mene tu i tamo Baloo iznenadi kako reagira na nesto. neki dan se postavio na covjeka i nakostjesio i lajao, lajao, lajao. sto inace ne radi. tako da treba biti oprezan! lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime18.08.08 18:18

bronsky je napisao/la:
Sudeći po slikama, mislim da je Ross izvukao pseći Jack-pot što se tiče udomljavanja! Full mi je drago! Izgleda baš zahvalno, veselo i zaigrano. Ni traga (bar na slikama) nikakvim traumama! MRAK!!! bounce

Traume Question Exclamation Ccc... Bogu hvala, i mi smo očekivali istraumatiziranijeg psa s obzirom na to kako nam je izgledao na slici s foruma za udomljavanje... no jedine traume koje je imao se se primjećivale pri slučajnoj pojavi - metle ili štapa Crying or Very sad ... Sad međutim ni na to dvoje ne reagira kao prije - i dalje radije ode podalje, no vidi se da to čini radi nelagode no bez straha... Također, prije smo primjećivali određeni strah i oprez pri susretu /pogledu na starije sijede muškarce, no u zadnje vrijeme ni to nisam primijetila...
No, kad smo već kod privlačnosti - ono što je definitivno činjenica a što još nisam spomenula, je da - obožava plavuše!!! Laughing Laughing Laughing Naime pri svakom susretu s ženom plave kose doslovno se u nju "zableji", svakako nastoji prići joj i sretno se "smješka" - i to s očitom razlikom u odnosu na crnke Embarassed ... Eh, ti muškarci... Svi ste isti, čovjek ili pas Wink ... šala mala lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime18.08.08 17:35

TORA je napisao/la:
koja je to mustra! i razmazenko! drago mi je da vidim da je ponovo na vodilici jer ste bas postali glavni topic nasih razgovora Twisted Evil

ma glavno da vi uzivate! visim da se i grickalica primio Wink jel se udebljao sta?

Ma nije on nikad ni prestao biti na vodilici - ali ima i mjesta (koja već poznaje i sam mi da znak da ga otkačim Wink ) na kojima ga pustim - no to je uvijek na šetnicama uz more gdje nema prometa i sl. Ovako - u parku u gradu, u šetnji cestom je apsolutno uvijek na vodilici.

Što se grickalica tiče - od one goveđe žile iz Pet centra na početku do dana današnjeg stalno ima nešto po ustima Wink - to je mu omiljena popodnevna zabava (kad ne spava ili kad ogladni ili mu još očito "malo fali" nakon večere)...

No stvarno dosta jede - ponekad, kao jučer, iznenađujuće mnogo! Jučer se dobrano i istrčao - prije nakratko s ekipom od 4 druga psa! a na kraju ih je ostalo troje i igrali su se više od pol sata - u to vrijeme bar 8 puta ušli i izašli iz vode (1 od tih kupanjaca je bio u blatnom kanalu, druga 2 u kaljuži uz čisti plićak tongue - koja je očito slađa, - ali na sreću sam ih ja sve zajedno namamila i u "normalno" more, a završili su - pod tušem Twisted Evil )... bila sam nažalost previše zauzeta time da ih pratim pa nisam ništa slikala (obično drugi - stariji ili trudni Smile vlasnici stoje sa strane a ja glumim redara Wink )... - a to se igranje nastavilo na dvosatnu popodnevnu šetnju, kupanje i ono spomenuto trčanje u krug koje bi mu samo po sebi bilo dovoljno! - e nakon toga nije prestao jesti i tražiti još! pig ... pojeo je popodne Herbijevu porciju kroketa Twisted Evil , pa nakon trčanja i svega: piletinu s tikvicama i zobenim pahuljicama, pa jednu onu Pedigree kost s rižom za čišćenje zubi, pa još par šaka (više od pola porcije) kroketića (morala sam mu dati jer nije prestao tražiti repete)... i mislim da smo na tome stali... Sad je gotovo sigurno već na 25 kg, a otkad je došao kod nas - nažalost nismo ga vagali odmah na početku - udebljao se sigurno 7 kg! Vagala sam ga na 21 kg, pa na 23, a otad je toliko jeo da nema šanse da nije nabacio još dvije kilice Laughing !
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime18.08.08 17:06

kristijan je napisao/la:
De malo pricaj kakav je ross.Jel hiperaktivan?Jel puno trci ili su mu setnjice dovoljne??Sve me zanima

Jest, hiperaktivan je iako manje u odnosu na ono što sam očekivala nakon upoznavanja u Zagrebu, kad je njuškao i gurao nos u sve što mu se našlo na putu Very Happy ... Tora i Janet najbolje znaju Wink ... Prilazi zaista gotovo svakome na cesti - prolaznicima obavezno ponjuši ili čak poliže ruku, ako ljudi sjede podu - zna im prići i čak ih polizati po licu! no ukoliko ga se upozori - ako mu recimo kažem "Roos, ne" jer ipak ne znaš kako će ljudi reagirati - neki se boje a svi i ne vole pse - onda stvarno posluša. Uglavnom ga svi upravo zbog toga zavole na prvi pogled - kako i ne bi, s onim izbačenim jezikom, malo pognute glave i izrazom (kao da se smješka Smile )najveće dobrice na svijetu Very Happy !...
Da bi u kući bio miran - definitivno su mu potrebna 2 dobra istrčavanja dnevno! Ujutro i navečer - jer u podne naravno ne pada mu na pamet ni za lopticom potrčati po ovim vrućinama Cool ... Ako sretnemo nekog psećeg prijatelja - super jer se onda iživi s njim (za sada ima dvoje s kojima doslovno luduje! - mladi koker Archi sa slika i mali mješanac Rex) - a u suprotnom, trčimo zajedno, ili mu ja bacam lopticu ili šišarke (koje su mu puno draže od loptice). Ukoliko ga uhvati žuta minuta - a to je često u šetnji a uvijek nakon kupanja - onda krene trčati u krug oko mene u promjeru od 10 - 15 metara ludom brzinom i skroz van sebe od uzbuđenja ( za krepat od smijeha kad promatraš sa strane Laughing Laughing ) dok se ne istrči ili - ako je mokar - bar malo osuši... i nakon takvih "tretmana" - onda je kući ko bubica I love you . Ako se vani ne istrči - onda trči po kući (Z i on igraju po kući lovice i skrivača, to obožava Wink ), ili iznosi jastuke (u osnovi one koje ne smije Wink ) iz soba pa se s njima "bori" (onak' uhvati jastuk zubima pa maše glavom i reži geek ), ili uhvati svoju patku ili ježa pa trči s njima oko stola i skače s jednog kauča na drugi i tako 10-tak puta jocolor ... ili krijumčari odjeću - uzme majicu ili nešto iz sobe s kreveta pa ostavi na podu u dnevnom, pa ide po čarapu, pa po štogod drugo dok ga ne zaustaviš Twisted Evil ... Samo da ga gledaš i snimaš - ma koja "skrivena kamera", Ross je za Oscara skrivene kamere Wink !

Kad se dobrano istrči - onda dođe doma i jedva dočeka - napije se, najede i - spava, spava, i onda još - spava Sleep drunken I love you ) !...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lurcher Ross - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lurcher Ross   Lurcher Ross - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lurcher Ross
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lurcher Rody

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Slike i priče o udomljenim hrtovima-
Forum(o)Bir: