Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!

Go down 
+2
Neka
TORA
6 posters
Autor/icaPoruka
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime06.02.09 20:49

evo i ja sam pogledala prilog...
slovenski ne razumijem,ali razumijem tuzne poglede ovih peseka!!! No
i ja sam vidla pismo od nine... confused Evil or Very Mad
no,mislim da se to netreba komentirati,zena ocito nije normalna,a kraj nje na mekanom kaucu hrt...
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime06.02.09 17:25

Pogledala sam prilog.
ocigledno je da s vlasnikom nesto nije u redu. Pri tome mislim da dijagnozu F odnosno psihijatrijski poremecaj, sigurno!
Prilog je prestrasan, i mislim da je donio vise stete nego koristi za te prekrasne pse. A Nina je mogla govoriti sa malo vise zara, ali obzirom na pismo koje je poslala neki dan o Hrvatskoj i Slo udruzi za pomoc hrtovima ocito da i s njom nesto nije u najboljem redu.
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime05.02.09 19:52

http://www.rtvslo.si/play/tednik/ava2.27327814/

Prispevek se začne na ... 39:40 minuti
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime04.02.09 13:50

emisija je dobro pokazala stanje i svaka cast onom covjeku iz Moj pas koji je jedini rekao svoje misljenje! onu ninu stvarno nebi trebali stavljati da daje izjave, pa prakticki je rekla da je sve ok!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ajde nam stavi link da si ljudi pogledaju!
[Vrh] Go down
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime25.01.09 18:44

tazi tazi, na našem forumu Hrtji svt smo objavili sledeče:

v četrtek, dne 29. 01. 2009,
ob 19:55 uri, na TV Slovenija 1, bo v oddaji Tednik
predstavljena problematika hrtov v Kranjski gori.

Tisti, ki pa si oddaje ne boste mogli ogledati v četrtek, pa je ta možnost tudi
v soboto, dne 31. 01. 2009,
ob 12:00 uri, prav tako na TV Sovenija 1,
ko bodo oddajo Tednik ponovili.


Emisiju si možete ogledati i nakon ovih datuma - preko interneta, jer če se nalaziti u njihovom arhivu:

http://www.rtvslo.si/tednik/arhiv.php
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime25.01.09 16:58

Pronašla sam na slovenskom forumu da su hrtove jučer snimili za TV, samo nigdje ne mogu naći kada, na kojem programu i li u kojoj emisiji. Čitam TV SLO1 za srijedu - možda Slovenska kronika, možda čak vijesti...? Ako je netko od vas aktivan na njihovom forumu ili ima mail od nekog, molim vas kontaktirajte ih da vidimo pse i vlasnika.

"Ekipo RTV Slovenija so počakali očiščeni pesjaki - več kot očito se jih da očistiti. (...) Upam, da bo oddaja vse eno pomagala. Na sporedu bo v sredo 28. januarja."
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime21.12.08 0:12

Poštovani ljubitelji životinja,

Ovim putem Vas molimo za pomoć jer je situacija nadišla naše mogućnosti. Državne ustanove i inspekcija ignoriraju naše molbe za spašavanjem ova 4 života i odbijaju nas pri svakom pokušaju. Polako gubimo nadu da išta može biti napravljeno da se spase ovi greyhoundi.

Radi se o 4 greyhounda , bivša ponosna šampiona i vlasnika mnogih titula, koji su sada odbačeni u dubini šume Kranjske Gore bez ljudskog kontakta i prave skrbi. Priložene fotografije prikazuju u kakvim uvijetima žive. Uvjetima koje veterinarska inspekcija zove “minimalnima za život”. Hrani ih se ostatcima ljudske hrane, vodu dobivaju u minimalnim količinama, što prikazuje i lizanje snijega. Smještaj je apsolutno neadekvatan, ne samo za hrta, nego i bilo kojeg drugog psa, a brojne ozljede ukazuju na još goru situaciju. Nakon dolaska inspekcije, psi su cijepljeni, te je jednom i odstranjena izraslina u poodmaklom stadiju, no to ne znači da su se uvijeti popravili. Podsjećam da hrtovi imaju jako mali postotak masti u tijelu i ovakva situacija može samo dovesti do njihove smrti u mukama, što se već dogodilo jednoj ženkici.

Ova situacija traje godinama i nitko ne želi maknuti prstom. Vlasnik ne želi pse udomiti, prodati ili im bilo kako pomoći, te odbija naše molbe, a inspekcija ga nema namjeru natjerati na to. Zar se ovako ponašaju ljubitelji životinja? Nekoć dobro poznati uzgajivači kojima sada psi više ne trebaju? Psi koji su mu gradili ugled i donosili novac? Zar trebaju umrijeti od hladnoće i u strašnim mukama?

Molimo Vas za pomoć jer više neznamo koga da tražimo. Pošaljite protestno pismo na ove adrese i pokažite da se sramota Slovenije čuje nadaleko i da Mi kao ljubitelji životinja apsolutno nećemo stajati mirno i gledati kako se ova četiri greyhounda muče. Također, ukoliko imate kakav prijedlog , molimo Vas da nam ga uputite kako bismo djelovali što prije jer su zime u Kranjskoj Gori nepodnošljivo hladne.
Molimo Vas i da proslijedite ovu obavjest svima koje znate, udrugama ili ljubiteljima životinja , a koji bi mogli pomoći. Čak i medijima.

Prijedlog protestnog pisma:

Poštovani,

Do nas je došla zastrašujuća vijest iz Slovenije o situaciji četiri velika engleska hrta, greyhounda, koji žive u Kranjskoj Gori u, za nas, apsolutno neprihvatljivim uvijetima! Bez obzira na Vaše procjene i procijene inspekcije , fotografije pokazuju pravo stanje.

Kako je ovo pismo našlo put do nas tako će naći put do svih organizacija za prava životinja u svijetu i uzgajivača, sudaca na izložbama, te kinološkim savezima, pa i turističkim zajednicama, te se nadamo da naša akcija za spašavanje ovih pasa neće biti potrebna jer ćete se pobrinuti da ovi psi u najkraćem roku nađu dobar dom koji i zaslužuju.

Podsjećamo Vas na snagu medija i ljubitelja životinja iz cijelog svijeta, te se nadamo da ćete predstaviti Sloveniju kao jednu predivnu državu, željnu turista sa njihovim ljubimcima. Lijepo Vas molimo da se situacija riješi u najkraćem roku u pozitivnom smislu za hrtove. Također Vas podsjećamo da su hrtovi pasmina sa najmanjim postotkom masnoće u tijelu i da je apsolutno neprihvatljivo držati ih u ovakvim uvijetima.

Unaprijed se zahvaljujemo na vašoj brzoj reakciji, te se nadamo odličnim vijestima u kratkom roku.


Protestno pismo uputite i u Sloveniju na ove adrese:


MKGP – VURS, OU KRANJ

Rudi BERNIK, dr.vet.med.
dežurni veterinar I
Tel: +386 4 2319 300, fax:+386 4 2319 316
E-mail: rudi.bernik@gov.si
Glavni inšpektor g. Matej. Demšar matej.demsar@gov.si
Ministrstvo za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano gp.mkgp@gov.si
Generalna direktorica: dr. Vida Čadonič-Špelič, dr.vet.med Vurs@gov.si
OU Kranj ou-kranj.vurs@gov.si

Također Vas molimo da potpišete peticiju:
http://www.gopetition.com/online/22045.html


A više informacija o svemu možete pronaći i na našim stranicama:
http://www.drustvozapomochrtom.si/vsebina/node/47
http://www.hrti.mojforum.si/hrti-about399.html


Zahvaljujemo na pomoći

Slovenska Ekipa za pomoč hrtom
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime17.10.08 16:56

tazitazi,ima sta novoga???
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime08.10.08 19:00

a joj ovo je bas tuzno.Pa nije moguce da se borci za prava zivotinja nisu mogli izboriti za smjestaj tih pasa na sigurno.Ovo su stvarno jako losi uvijeti.Ne ulazim u to voli li on svoje pse, no kako bilo uvijeta za drzanje nema.Volim i ja tigrove pa ih nemam gdje drzati,ne?
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime07.10.08 19:32

posto ga ti znas,bi fakat bilo dobro da nekako dodes do njegovog broja ili tak...
na slikama se vidi da su peseki u katastrofalnom stanju,da ne pricam o "mjestu" di ih drzi!!!treba im pomoc!zima dolazi
i uopce nezelim pomisliti kako ce i dali ce tako preziviti zimu!!! No
[Vrh] Go down
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime07.10.08 15:46

On je uvijek imao preko 20 hrtova, nije mu ih nitko prodao nego je to sve što mu je ostalo.
Pokazivao mi je svoj book sa isječcima iz novina iz raznih zemalja u kojima je pobjeđivao, sigurno je to on i njegovi hrtovi na pobjedničkom postolju. Bio je više puta i u Zagrebu na izložbama, uvijek sa po više hrtova. Najbolja mu je bila jedna skroz bijela hrtica, ta je bila prvakinja Evrope, njeni štenci su bili rezervirani godinama unaprijed.
Bio je izlagač prije 5 godina i ranije, prije 4 ili 3 me zvao na Velesajam ali nisam mogla tada doći, i to je zadnje što znam. Moja mama je ljetos bila u Kr.Gori, rekla sam joj da ga potraži ali nije se potrudila. Sada kaže, da je znala za ovo sigurno bi. Poslaću prve koji odu tamo da pogledaju što je to sa njim?! Stari tel brojevi koje sam imala su isključeni.
Milč je bio godinama tako zaljubljen u svoje hrtke, da mu se zbilja nešto prestrašno moralo desiti da ih tako zapusti... samo, ako se nije u stanju sada brinuti, dok, recimo, ne ozdravi, zbilja bi ih morao dati nekome na čuvanje. nemora mu dati zauvijek, može se dogovoriti, može čak i ugovor napisati da ih dobije natrag kada ozdravi, jer to su njegovi hrtovi neznam već koja generacija. Srce me boli... čak promišljam da nekako odem tamo i ponudim se da ću ih ja preuzeti na neko vrijeme, ali zbilja sada nemam tih novaca za hraniti i brinuti se za 4 hrta... ali ide mi po glavi otkad sam ovo vidjela, ide...
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime07.10.08 13:57

zato jer je uvjeren da ih on voli i da radi najbolje za njih! neznam samo koji mu je idiot prodao 2,3 i 4 og hrta! u ceskoj neznaju za njega kao izlagaca....
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime06.10.08 10:54

ako voli te hrteke,zasto ih neda ljudima koji bi se brinuli za njih kak spada??? Shocked Sad
[Vrh] Go down
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime04.10.08 18:49

Joj izgleda da nažalost nisam bila u pravu... čitala sam onaj link koji je TORA prije postavila, na slovenskom jeziku, i negdje na kraju 1. stranice, nakon izvještaja vet. inspekcije o stanju hrtova, našla sam ovaj veseli naslov:

Vesela novica
Sporočamo veselo novico - vsi štirje hrti, ki so bili na voljo za posvojitev, so oddani in njihovi novi lastniki jih že nestrpno pričakujejo.


...ali sada vidim da se to izgleda nije odnosilo na Milčeve hrtove, nego na neke druge, iskreno neznam na koje, lokalna spika. Dolje samo još piše: uskoro predstavljamo nove hrtove za posvajanje.

kako su mi oči bile suzne, baš kao i sada kad ovo opet gledam, bila sam ziher da se radi o ova 4.

Negdje u kutijama s fotografijama imam slike Milča i hrtova (nisam tada imala digitalac), i baš lijepo se vidi onaj bijeli sa smeđom flekom(-ama), tada je bio mlad i zaigran, sada dakle ima oko 7 godina.
Potražiću ih, možda ih mogu nekak i ovdje postavit... najljepši hrtovi na svijetu, fakat, i sretni. Meni je uspomena na Milča i hrtove... idilična slika potpune sreće. ŠTA MU SE JADNOME DESILO?!
Mislim da ću uspjeti kontaktirati njegovu mamu, iako je to vrrrlo stara gospođa, i kronično uvređena i ljuta na sina jer da ništa ne radi nego se samo zafrkava sa tim hrtovima... Moram ga naći, on je jako bolestan... ako su mu hrtovi u takvom stanju, u kakvom li je tek on, kada sam ga viđala sa njima i dok je trebao ležati u bolnici? Strašno... a zima dolazi... zbilja moram požuriti
[Vrh] Go down
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime03.10.08 20:57

tazitazi je napisao/la:
Ne morate se više potpisivat, vidim da su svi hrtovi udomljeni.

Kako to misliš udomljeni? ništa nam nije stavljeno na znanje, da su udomljeni i da imaju dom kakvog zaslužuju.

Oni sada žive u Kranjskoj Gori, u nekim malim pesjacima, u šumi, na zemlji, sa hranom iz bližnje gostione ...zato ne razumijem ovog "udomljeni". No
Oni bi trebali živjeti u hiši ili stanu, sa svom gospodarom, ležati na zofi kao svi naš hrtovi ...imati puno ljubavi i svakodnevnog gibanja ...

Problem jest u tome, da njihov gospodar uopšte ne misli da radi što krivo ovim hrtovima. Čak se čini da ih voli, ali ako pogledmo mi i on ovu situaciju pošteno, izgleda da on nije sposoban da se brine o njima kako treba i kako zaslužuju. Ali on neče ni to, da ih uzmu ljudi koji bi se brinuli za njih ...
U tom jest problem, kojeg on nije svijestan. Nikako nitko ne kaže, da je slab čovjek i ja čak i vjerujem da on njih jako voli ...
A i pristojnima je jasno samo to, da je sve u mijeri zakona i da imaju nekakve pogoje koji omogučuju ovim hrtovima da žive, ali kako žive (hladno jim je - hrti nisu sposobni živjeti vani na hladu, imajo problema sa skeletom, nemaju hranu kakvo bi trebali imati, sami su večino dana, ne žive sa čovjekom kako bi trebali ...). E, to kako žive inšpektora uopšte nije briga.

ZATO PETICIJA IDE DALJE I NARAVNO DA SE POTPISUJE ... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime03.10.08 16:37

Ne morate se više potpisivat, vidim da su svi hrtovi udomljeni.
Samo... ja sam zapanjena, vrlo zabrinuta, nemrem doć sebi: što se to zaboga vlasniku dogodilo?!
Poznajem ga godinama, odlazila sam čak k njemu u Kr.Goru, zadnji put prije 5 godina kad sam mu vodila svoju kuju na parenje. I sve je bilo isto kao i uvijek: hrtovi maženi i paženi, on posvećen samo njima, lokalci ga jesu smatrali čudakom ali samo zato jer se toliko brine za svoje pse.
Mjesto sa fotografija im je bilo staro mjesto, od tamo je bio preselio pse u drugu sličnu kućicu. Ta "uta", koliba, je prije imala grijanje, psi su spavali na krevetima, na madracima, s jastucima i dekama,, on sam ih je navečer stavljao na spavanje po 2 na jedan krevet. Zimi ih je vodio sebi doma, imao je dupli krevet i svi bi mu se potrpali u krevet, a on je imao tako sretan osmijeh koji mu nije silazio s lica dok god je bio sa svojim hrtvoima, a bio je s njima stalno. Prehodavala sam s vlasnikom Milčem kilometre i kilometre dok su hrtovi trčali slobodni sa nama. Znala sam tamo doći sa svojom hrticom zbog nje, na tjedan do 10 dana, i svako prije i svako poslije podne bismo prešli skupa puno km po livadama i šumama: idila.
Inače imao je skupi kombi uređen za prevoz hrtova na izložbe. Jedna bijela nježna hrtica mu je 3 ili 4 godine bila prvakinja Evrope, tada pred 5 godina isto, a da ih je loše držao nebi to bila. Bila je savršena. I drugi psi su mu dobivali visoke nagrade. Sa jednim psom je u SAD-u dobio titulu prvaka svijeta, i to pred nekih 7 godina. Inače ne volim kako većina ljudi koji imaju hrtove za izložbe postupa sa izložbenim hrtovima: nikad ih ne puštaju, samo šeću na lajnama i tak... sick. Jedino Milč mi se sviđao, njegovi su psi bili puni zdravih mišića od slobodnog trčanja, puni ljubavi i povjerenja, nema šta nebi učinili za svoga Milča.
Zadnji put mi se javio prije 2 godine, da dolazi sa nekoliko hrtova u Zagreb na izložbu na Velesajmu, ali mi je Mali bio bolestan pa ga nisam otišla vidjeti. Mobitel mu je isključen... već godinu-2-
Prije 6 godina Milč je imao nesreću, i bila mu je razbijena donja vilica i gotovo svi zuibi. Na glavi je nosio konstrukciju, sa šipkama i šerafima koji su držali donji dio lica, užas!!! Bila sam tamo i vidjela kako po snijegu dolazi 2-3 puta dnevno obići pse, provjeriti grijanje, takav ih je i puštao da se istrče makar nije mogao govoriti, oni su jednostavno išli za njim kao opčinjeni, niti jedan nije pobjegao (dalje od parsto metara) a da se brzo ne vrati.
I TAKAV MILČ DA JE ŽIV, A DA DOZVOLI DA SE ONO DESI SA HRTEKIMA?!

...moram ga naći... što li mu se desilo??? Crying or Very sad
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime29.09.08 19:08

i ja sam se potpisala!

stvarno strasno kaj se dogada!mogu misliti kak je jadnicima sada kad dolazi zima!!!i da jos inspekcija kaze da je sve ok??? Evil or Very Mad

halo?!?!?! No

ajmo se svi potpisati!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime28.09.08 12:39

ja sam potpisala sebe i svoju familiju, i poslala u mailu poznatima! trebali bi napraviti powerpoint prezentaciju sa slikama i linkom za peticiju i poslati mailom da kruzi po svuda!!!! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime27.09.08 21:21

Ajde ljudi, podpišite ovu peticiju.

Ova vrlo tužna štorija izgleda neče još tako lako doseči kraj.
Naša inšpekcija kaže, da ovi hrteki ne žive u idealnim pogojima, ali imajo nekakve pogoje da prožive ... What a Face Jajo, što sam grrrrrr .... affraid

Ali mi se pitamo, kako da prežive u onim pesjacima, negde u početku šume, pod drvetima, na goli zemlji. Hrti nisu pasi koji može ćivjeti vani, u pesjacima i na zemlji ...NIKAKO!!!!!

Ja sam vrlo tužna jer se inšpekcija uopšte ne pobriga za ove hrteke. A nije prvi put, da su za ove hrteke došle prijave na inšpekciju, to se več dogodilo i u godini 2007 preko jednog društva protiv mučenja životinja iz Jesenica. Društvo tada još nije znalo za ove hrteke.

Ma zbilja, tužni smo jer se ovo dogodilo kod nas ...i to hrtovima.
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime27.09.08 15:40

drustvo za udomljavanje hrtova iz slovenije saznalo je da se strasne stvari dogadjaju sa hrtovima u kranjskoj gori!
covjek ih drzi u kavezima usred sume u groznom stanju! inspekcija je bila koja je ustanovila da je stanje "zadovoljavajuce" Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

slike pogledajte ovdje

TEKST: http://www.drustvozapomochrtom.si/vsebina/novice


text cu prevesti cim stignem,a do onda obavezno potpisite peticiju!!!!

http://www.gopetition.com/online/22045.html

kopirajte ju i saljite kao link svima da potpisu! jedino na taj nacin moze se nesto napraviti za te jadne hrtove!

ako nista drugo unistiti cemo ga medijski!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!   Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prehrana hrtova
» SLIKE UDOMLJENIH HRTOVA
» Druzenje hrtova na nasipu!
» Profili hrtova koji dolaze 21.9.2008!!!
» SANIVA BORZOI Odgajivacnica ruskih hrtova SANIVA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O forumu :: Opće teme-
Forum(o)Bir: