Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Druzenje hrtova na nasipu!

Go down 
+3
tomiastor
kristijan
TORA
7 posters
Autor/icaPoruka
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime19.03.08 17:26

MA DA?! affraid
pa kada je skuzio?joj,jadna...kelly je sada puno bolje, a i skoro ce proci tih 3 tjedna kada je morala setat samo na lajni

morat cemo na neko drugo mjesto...makar tih odvratnih insekta Twisted Evil ima svuda!!!kelly ih je u vrtu pokupila!!!

ali za sada tak i tak nema druzenja za nas(niti sa balouom i pepeom Sad ) jer je heidi postala ZENA queen ,hahaha.
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime19.03.08 11:32

mislim da cemo stati na loptu sa odlascima na nasip...Zoranova starija kujica je isto dobila pirolasmozu.... Crying or Very sad tako da je nasip izgleda uklet.... Evil or Very Mad a, i Heidi se tjera pa.... Wink
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime18.03.08 22:01

evo dvije slikice od nedjelje....

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur24

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur25
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime18.03.08 17:27

...i filmica...hehehe bounce
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime18.03.08 13:45

evo, onda obecajem iduci put duplo slika da se iskupimo! Wink lol!
[Vrh] Go down
tomiastor




Broj postova : 7
Join date : 09.03.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime18.03.08 13:00

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad steta , bas sam se veselio slikama
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime18.03.08 12:10

sorry, ali ovaj put nista od fotki... Sad ja sam se pouzdala u janetin fotic,a ona je dosla pre kasno... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime17.03.08 19:32

mi smo dosta kasno dosli Embarassed ,tako da imamo samo 2 fotke od balou-a,pepe-a,heid i kelly.
jos ih nisam vidla,al cim stignem cu ih staviti na forum...
[Vrh] Go down
tomiastor




Broj postova : 7
Join date : 09.03.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime17.03.08 13:19

Vikend je prosao , gdje su slike Question Sleep Sleep Sleep
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime14.03.08 16:06

I MI CEMO DOCI OVAJ WEEKEND!!!

HURRAAAA!!

I UZET CEMO FOTIC SA SOBOM!!!! lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime14.03.08 15:47

naravno da cemo vas obavjestavati! vec ovaj vikend slijedi drugo druzenje i nove slikice! Wink Wink a, kada budete u zg svi cemo se skupiti samo za vas!
[Vrh] Go down
ruski hrt

ruski hrt


Broj postova : 15
Join date : 25.01.2008
Age : 44
Lokacija : Beograd

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime14.03.08 11:55

koje super druzenje. cheers
Nikad nismo videli toliko mrsavih na jednom mestu. cyclops
Zao nam je sto nismo blize pa da i mi dodjemo.
Vi samo uzivajte i pocastite nas sa jos nekim predivnim slikicama ili filmicima.
Pozdrav od Maxa
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime12.03.08 15:12

jedan od gazda je Zoran Mrvos,modni dizajner kojeg ja nisam prepoznao Embarassed ,a tri su djeca od one smedje-bijele kuje od jedne gosposdje iz zagreba i mislim da nema uzgajivacnicu.
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime12.03.08 11:55

slike su bas super!!!

psi su prelijepi!!!

joj,mi doma placemo jer nismo mogli ici...smrc...

mozda se i vidimo iduce ned... cheers
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime12.03.08 11:24

hvala! uf, visnja stvarno se ne sjecam sta su rekli...kristijan jel se ti sjecas? Wink
[Vrh] Go down
Maxim001




Broj postova : 31
Join date : 19.02.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime11.03.08 20:45

Lijepi hrtovi! cheers
[Vrh] Go down
visnja89

visnja89


Broj postova : 181
Join date : 24.01.2008
Age : 34
Lokacija : Coka, Srbija

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime11.03.08 12:35

Divne slike!!! Jako lepi vipeti i barzoji! Ko je gazda tih lepih barzoja i iz koje su odgajivacnice?
Pozdrav!!! Very Happy
[Vrh] Go down
http://sanivaruskihrt.moj-album.com/
tomiastor




Broj postova : 7
Join date : 09.03.2008

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime10.03.08 21:32

Super slike Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime10.03.08 19:02

evo i slikica s druzenja.Nisu bas nesto dobre jer mi je fotic uzasan.Inace ako se nisam zeznuo bilo je 5 wippeta i 5 borzoja i jedan "ne hrt" Laughing
-nisam nikakda u zivotu imao priliku vidjeti borzoja i narav ima je tako divna,tako su elegantni ,a wippeti su takodjer divni i nisu uopce tako aktivni kao sto sam ja zamisljao.
Druzenje hrtova na nasipu! Pictur10

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur11

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur12

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur13

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur14

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur15

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur16

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur17

Druzenje hrtova na nasipu! Pictur18
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime10.03.08 18:45

u nedjelju smo se nasli sa nasim novim prijateljima i njihovim gazdama! Wink neke smo upoznali na cacibu,a neke u nedjelju dok cemo ostale slijedece nedjelje. kada smo dosli docekao nas je predivan prizor! copor predivnih ruskih hrtova!!! na zalost oni su se vec dobrano istrcali tako da ih nismo vidjeli u punom sprintu, no, Baloo i Peppe su tu i tamo povukli "ekipu" u trk. Wink

pridruzio nam se i nas najstariji dio copora, whippeti Zara, Zoa i Santo i ludnica je pocela!!!
na zalost nisu mogle doci Heidi i Kelly ali budu kada Kellyca ozdravi. I love you

kristijan je bio u posjeti u zg pa nam se pridruzio. imas li kakve fotke kristijan?
mi imamo filmice i staviti cu ih sto prije! za sada nas je bilo preko 10-tak,a s obzirom da smo culi da su nas docekali u manjem broju nego inace, mozete misliti sta nas ocekuje iduce nedjelje! cheers

za sve koji su nedjeljom u prolazu kroz zg, okupljamo se na nasipu kod, nikada dovrsene, sveucilisne bolnice na obilaznici.vidimo se! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Druzenje hrtova na nasipu! Empty
PostajNaslov: Re: Druzenje hrtova na nasipu!   Druzenje hrtova na nasipu! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Druzenje hrtova na nasipu!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prehrana hrtova
» SLIKE UDOMLJENIH HRTOVA
» Profili hrtova koji dolaze 21.9.2008!!!
» Peticija za spas hrtova iz kranjske gore!!!!
» SANIVA BORZOI Odgajivacnica ruskih hrtova SANIVA

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O forumu :: Opće teme-
Forum(o)Bir: