Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?!   Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! Icon_minitime12.04.08 9:26

i tekst je odličan, he he
Baš tako: ugleda vani kišu, frkće, premišlja se, onda nacilja prvo nešto uz šta može nabrzaka sve obaviti, pa trk natrag u fotelju, do boljih vremena.

Moj Afganac Rojs je zaobilazio mlakice, pazio na svoj kaputić; ako bi mu se krzneko imalo smočilo tada se vukao kao sjena uz kuće i grmlje da ga tko ne vidi (inače je, jasno, paradirao posred ceste).

Rojs je imao fobiju od mora: kad bismo došli prvo bi par dana lajao na more, i na bonacu i na valiće. Onda bi se nadalje samo durio na njega.
Ali meni nije dao da zagazim u more: digao bi paniku, zvao me natrag na sigurno, a ako bih pred njegovim očima ušla u more do struka (s intencijom da idem dublje) tada bi očajan sjeo na obalu, uperio njušku u nebo, stavio usta na "O" i počeo me oplakivati (neopisivo glasno). Tako da sam se kupala samo kad bi ga netko drugi zaigrao i odveo tako da me ne vidi.
Ali zato se poljska hrtica Tazi obožavala kupati!!! Nasmijavala bi cijelu plažu sa skokovima i uživanjem! Bacala se u more i u svako jezerce pa i mlakicu koju bi vidjela usput!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?!   Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! Icon_minitime09.04.08 11:30

odlicne fotke!!!pogotovo di se balou ljuti,hehehe lol!

moja heidi isto bas nije previse luda za vodom,ali nadamo se da ce i to nauciti od kelly,jer kelly je "morski" pas lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! Empty
PostajNaslov: Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?!   Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! Icon_minitime08.04.08 14:58

vecina ljudi koji su imali prilike zivjeti s hrtovima zna da kada pada kisa-van se NE IDE!!! Wink
hrtovi i kisa su dva pojma koja nije moguce povezati, izaci ce nakon duuugog, duuugog nagovaranja, guranja, moljenja pa cak ce i pricekati pokoju suzu. ako ste sretni preci ce preko svog misljenja " pa mogu ja pricekati i tjedan - dva ako treba..." i izaci na kisu.cheers

tu ce uvelike pomoci i kaputic no, samo do prvog grma ili trave ili neceg , bilo cega, na sto se mogu popiskiti i jeli, ono drugo.

ali more! uf, more, jezero, potok ili barem bara je nesto sasvim drugo! jeeee! tu se uskace i na minus 1 (ok, to su moji divljaci bili, sumnjam da bi drugi to napravili). da , napomenem za one koji ne znaju, hrtovi se odnose prema vodi kao macke-sto dalje to bolje! no, kako sam primjetila, u zadnje vrijeme se malo mijenjaju...

evo par slikica da dokazem ljubav prema mokrom! I love you

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03713

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03706

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03707


Peppe je tu najblize vodi jer je u more ulazio samo ako smo svi bili u vodi Wink no, naucio je plivati i cim vidi vodu sada samo pici ravno!

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03705

ali se volim suncati....


Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03692

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03686

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03670

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03667

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03643


tu je vec bilo zahladilo i poceli smo se tresti pa je more bilo off limits ali Baloo je bio extra ljut i sa sjetom gledao na pucinu....

Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! DSC03663
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?!   Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?
» Foltos i Nemo - pola hrtovi?
» Izgubljeni-nadjeni ruski hrtovi
» kada se udomljeni hrtovi skupa nadu...
» Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Opće teme o hrtovima-
Forum(o)Bir: