Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?

Go down 
+2
kristijan
tazitazi
6 posters
Autor/icaPoruka
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime06.08.08 15:49

pse nazalost mozes samo vidit na forumu.trazimo udomitelje,pa onda tek psi dolaze u hr.ali ako zelis vidit hrtove "live",mozemo s torom dogovoriti setnjicu,pa da vidis kak to sve skupa izgleda...
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime03.08.08 15:17

Procitaj malo na www.pomozimohrtovima.com i li malo prosvrljaj tu po forumu pricalo se o problematici.Ako mislis da imas uvijete onda kotaktiras Aneru ciji mob imas takodjer na stranici ili se javis e-mailom
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
forseti

forseti


Broj postova : 4
Join date : 02.08.2008
Lokacija : zagreb

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime03.08.08 13:47

ljudi.. imam pitanje... sta sve trebam napraviti kao potencijalni udomitelj hrta? kome se obratit, gdje vidjeti pse koji cekaju dom?
kliknula sam link na onom siteu, pomozimo hrtovima, i dosla do vas... Neutral
[Vrh] Go down
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime05.03.08 22:55

Hvala na ovim informacijama, Lucie, sad je sve jasno.
Već barim (kuham, navlačim) nekoliko novih potencijalnih adoptera... Krasnih ljudi, koji su imali hrtove ali zbog ovog rata nisu pomišljali na nove. Sad im je vrijeme.
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime05.03.08 17:55

cheers cheers cheers cheers cheers

bravo lucie!!!!
[Vrh] Go down
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime05.03.08 17:36

evo da s ei ja malo ukljucim sa informacijama. tacno kao sam ja pala u vode adopcije tako padaju sada tora i kristijan.

da s erazumjemo. ja za adopciju cula od tore. tako da tora je kuma mog williema i moje adopcie u ceskoj. u ceskoj nisu profi trke samo onake za salu. Kada sma pocela pricati o adopcii bilo j eveliko zanimanje. jer sam o adopcii pisal i na HR sajtovima nekako bilo prirodnno da to krene i u HR. ali svaki pocetak je tezak.

Kada sam ja pocela adopciju imala sma prvi transport 3 pasa i drugi transport 12 pasa. Da mi auto doveze tako mali broj pas anebi to mogla platiti. jer trosak trajekta i putarina i goriva i profi transportera je stalno isti. bez razlike dali vozi deset pasa ili 4O. Tako da sam prve pse adoptirala preko slovenie i iz irske psi dovukli tamo i ja autom otisla po tih nekoliko peseka.

Tako smo s edogvorilie i sa Torom i Kristijanom dok nebude dovolni broj provjerenih buducih vlastnika / 30-40 / hrvatske pse ubavimo uvjek neki od transporta. ili kod nas ceski transport ili do talianskog transporta kde se njihova grupa zove GA-CI. Mi saradivamo isklucivo sa vrhunsko organiziranim azilom u irskoj PAWS.

Jako divni ljudi koji nezivi od spasavanja zivotinja to su ljudi koji svoju ogrmnu imovinu potrosili na zivotinje i an spas njima. su to jako odgovorni ljudi tako da ps eposalju uvjek u divnom zdratsvenom stanju, imaju njih pripremeni kako s edogovorimo i sve ide kako treba i jos jedna vazna stvar. PAWS to nisu cistaci prljavih staza i trenera koji kada neznaju sta sa smecom gurno to paws. paws spasave peseke osudene na smrt.

Moj prvi veliki transport nije bio s anjima u saradnji i bilo sve zestoko i divoko i zadalo mi puno briga i bora. cak sam mislila i odustati ali nakon toga sam se povezal s anjima i videla da rescue moze biti sa puno ljubavi i samislom spasavnje zivota.

Sa njima saradiva team u italii, svicarsko, svedskoj, ceskoj i mnogo drugih.

Zamoela bi vas zajedno. sve informacie sto s etice HR adopcije cete UVJEK pronaci SAMO TU na ovom mjestu. molim vas netrosite vreme i rad tore i kristijana na to da ste nekde culi i da ste nekde citali.

zasto to govorim. ima puno reama, ima puno posla ima i puno prljavstine u rescue pasa. nazalost tako je. i mene kostalo zdravlje kada mi cesi pisali zasto u italiu stoigao transport i kod nas nista, zasto na greyhound pisu ovo i ne ovo, ja sam na netu citao i zasto i zato.

to stoji mnogo vremena i mogu reci ne uvjek su tacne informacie. vec odavno se nesikiram kada vidim da psi rezervrani u ceskoj imaju u adoptit neku drugu oragnizaciju to su jednostavno netacnsti koje neko stavio. zasto i kako neznam i nemam vremna to resavati i uvje cesima kazem sve informacie koje se vas ticu. pronadjete na domacim stranicama adopcechrtu.eu. tako da i vi cete sve bitno pronaci ovde.

nekada imate osecaje da s enista nedesava ali vjerujte tora i kristijan imaju pune ruke posla. to su prevode, kontakte, dogvore, prezentacije jednostavno mnogo mnogo posla koji je skriven ali jako neophodan i ako imate osecaj da prvo rekli jedno i az pet munuta deseto nisu oni jadni krivi. ali tako se desava. puno posla pun briga i Irsci to su malo divni ljudi, kojima necu suditi ali postujem to. tako da naprimjer zadnji transport IZVINJAVAM SE AKO SAM TORU DOVELA DO ZABUNI odjednom prislo "samo" 30 pasa i dosta bilo frke i trke. tacan datum transporta sam cula 5 puta i taj definitivni sma cula 1O dana prije dolazka. da neki cesi su bili ljuti ali oni nevide tog posla tog dogovaranja trazenja slobodnih termna rezervacija trajekta i mnogo drugih stvari.

zato molim vas za celi HR TEAM imajte strpljenja mnogo rade i sve se uce. Imaju ali veliko srdce i vjerujem d auskoro to proradi tako da cete imati vlastiti transport IRSKA - HRVATSKA i ja cu dolaziti samo kao gledalac i uzivat cu flower
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime27.02.08 0:29

znam da ste nestrpljivi i mi bi da vam odmah mozemo dovesti malce! ali zeni je doslo 70 pasa! malo je u guzvi, mozete zamisliti! cheers
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime26.02.08 23:02

Evo ovako.mi smo u suradnji s ceskom udrugom i oni takodjer uzimaju iz azila iz irske.Lucie je tamo organizatorica i javila mi se prije nekih 2 tjedna i rekla da su doveli 70 hrtova i da ima i hrtove za nas i da cemo se cuti sutradan,no nakon toga se ne javlja ni preko mobitela,ni mail ni na forumima n,nikako.
Plan nam je bio uzeti par hrtova od njih tj blize nam je otici u cesku po njih nego u irsku a oni imaju velike dobave pa za pocetak dok nema puno udomitelja oni bi nam ustupili par pasa.Samo nam je sada preostalo cekati da nam se javi.
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime26.02.08 16:00

Nikako da ovdje pronađem koje hrtove ćemo biti u mogućnosti dovesti u HR.
Na jednom mjestu kažete da smo sestrinjska udruga onoj iz Češke, i da smo u vezi sa Talijanima i nekima iz UK.
Progooglala sam po GREYHOUND + ADOPT, ima ih da ti pamet stane!!!
Ali kako će to ići kod nas? Da li ćemo pregledati pse iz Češke, Italije i UK, i to iz te 3 udruge, izabrati si psa i početi sređivati stvari, ili će izbor biti drukčiji? Naime ja bih već sad počela birati, naravno Very Happy , iako će trajati dok doma sve pripremim Rolling Eyes

...i otkud Češkoj hrtovi? Zar i tamo rade utrke?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Empty
PostajNaslov: Re: Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?   Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Profili hrtova koji dolaze 21.9.2008!!!
» Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!
» Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?!
» Foltos i Nemo - pola hrtovi?
» Izgubljeni-nadjeni ruski hrtovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Udomljavanje hrtova-
Forum(o)Bir: