Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Udomljeni hrt i druge životinje

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime05.03.08 19:01

da vreme i paznja i sve s emoze nauciti evo jos nekoliko adoptiranih pasa u ceskoj da stvarno to nisu opasna bica ali bica pune ljubavi

Natan:
Udomljeni hrt i druge životinje 2270699447_a23400d749

trkacski pobjednik sada sa djecom u kuci
Udomljeni hrt i druge životinje 2270699459_c60ec3a540

ima jos mnogo takih slika sve cu postaviti samo da nije dan tako kratak
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime05.03.08 17:20

jooooj,willy i bebica....ajmeee topim se... cyclops

ja mislim da treba hrticu dati vremena da upozna druge pse,mace, ljude...koliko god to trajalo!!!!i eto rezultata...slike sa malim pesekima,macama ... cheers cheers
[Vrh] Go down
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime05.03.08 17:12

brnica je jako vazna. jer hrt ubija zagrizom. tako da i jako malu zivotinju udari brnicom nemoze nju ujesti, potrgati, ufatiti i udariti o pod. naravno to sve nebi se trebalo ni desiti. tu je novi vlastnik da ovo krajno desavanje spreci unapred ali ako se desi. brnica je zastita za ostale zivotinje.

Iskreno priznam da u sve ovo sam isla nepripremena.tek mmjesec pred adopcijom sam cula da grey je opasan i d ami moze poubijati moj celi copor jorkia. Zato sam bila nategnuta i pripremena.

Prvi kontakt bio da njih willy ignorisao. ali pokuajte ignorisati jorkice NEMOGUCE. Ljubili ga i skakali i on zarezao i ja uvjek na metar od njega odmah povisim glas " NESMIJES" drugi dan kada isli jorkici kod njega on stajao s apogledom " Jj makni to od mene" i ja mu pricala da su nasi i da njih volimo. i kaliko ce mu biti dobro sa nama. mali hrabri adam s ezaljubio do njega i hodao spavati sa njim. pa se willy morao nauciti. ali sigurno mjesec dana nisu ostali sami ni u prostorii ja bila stalno tu da gledam i nadzirem i sada???

willy nam cuva i bebice:

Udomljeni hrt i druge životinje 2300246558_3ea91ec189

i ja mogu otici u trgovinu i na posao i znam da su moji mali psi sa williemom na sigurnom ali neide to samo morate je to nauciti ali nij eto nemoguce

evo mjesec dana Jane u svojoj obitelji. u profilu imala da je opasna za macke. njena vlastnica ali rekla za nas nije nista nemoguce i istina:

Udomljeni hrt i druge životinje 2185384178_2703655c27

hrtovi i macke??? zasto ne ali morate to hrta nauciti.

Udomljeni hrt i druge životinje S3700034gk6

Udomljeni hrt i druge životinje S3700071ti0
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
tazitazi




Broj postova : 23
Join date : 17.02.2008

Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime28.02.08 14:58

Hvala za link/-ove, još mi suze teku (od prisjećanja).
Za one kojima se neda čitat moje priče o 2 udomljena hrta, samo ova obavijest: poljska hrtica koju sam našla kako luta i udomila, i koja je bila tako preplašena i prestrogo odgojena za stan (ležala je samo na svojem mjestu-krevetu-, 10 godina nije metnula nos na stol, kad bi mi iznosili klopu na stol ona bi legla najdalje od nas i okrenuta nam leđima, nikad nije ništa probala taknuti ako joj nismo baš dali itd. itd.), nakon par mjeseci, kad sam ju već puštala u parku, vidjela je mačku kako prolazi.
Brže od misli pojurila je za njom, profi ju primila za leđa, jednim trzajem joj slomila kičmu i sjela kraj nje da čeka nagradu.
Šta ćete, taj bivši vlasnik ju je zbilja svačemu naučio...
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime04.02.08 22:11

kristijan, ovo je pre dobar filmic !!! svi zainteresirani buduci udomitelji, pogledajte ga! lol!
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime04.02.08 0:21

evo jedan video o tome kako treba postupati sa udomljenim psima kada stignu u novi dom
https://www.youtube.com/watch?v=tE6WZkE6yfc
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime29.01.08 23:32

Lucie mozes li objasniti ulogu brnjice u tome svemu i koliko dugo ju treba nositi?
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime29.01.08 14:58

moj hrvatski takodje nije bas dobar ali hajde ko ce razumjeti snaci ce se.

I jos dok pocnem pricati st ai kako sa mackama zelim reci jednu stvar. MOJE TEXTOVE VAS NEMAJU ISPREPADATI ALI PRIPREMITI na novog adoptiranog psa. to da cete dobiti jednu divnu dusu, kojoj spasite zivot i koja ce vas voljeti beskrajno po svaku cenu nemoramo naglasavati ali treba vas pripremiti na neke stvari.

ako vas vucjak, seter ili doga ganjaju macke i pokusavaju njih napasti. to je nekako normalno mnogo pas abas i nevoli macke. ali vi tu mozete nesto uraditi. ako hrt koji godinama lovio mamac krene na macku onda je gotovo. vi necete uspeti nista s akojom brzinom i s akojom snagom c ebiti sve odradeno. I macka je mrtva i samo VI BI STE BILI KRIVI.Zato sve moje upozorenje uzimajte jako ozbilno ali ne tragicno od 72 pasa 60 zivi sa mackama i malim psima bez problema ali covek njih to morao nauciti.

prvi susret sa mackama samo sa korpom i sammo u prostorii. macka nesmije trcati pred psom jer inace je od nje mamac. Na bastu sa mackom tek nakon mjesec dana kada se pas smiri.

ovo nisu nasminkane slike kao reklama adopcie to su slike iz zivota

Udomljeni hrt i druge životinje 2185384178_2703655c27

neide to ali samo i neide to drugi dan nakon adopcie.

Udomljeni hrt i druge životinje Dedy%20199
boysie imao u profilu da nemoze biti sa mackama nikako :-)))

opet sledi nastavak
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
Sponsored content





Udomljeni hrt i druge životinje Empty
PostajNaslov: Re: Udomljeni hrt i druge životinje   Udomljeni hrt i druge životinje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Udomljeni hrt i druge životinje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!
» kada se udomljeni hrtovi skupa nadu...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Udomljavanje hrtova-
Forum(o)Bir: