Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!

Go down 
+3
janet
tomiastor
TORA
7 posters
Autor/icaPoruka
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime20.06.08 13:24

Dragi forumaši,
ja sam druga od cura iz Umaga koje su htjele udomiti Alyshu i ona koja je na tome malo više inzistirala Very Happy. Alysha je međutim početkom lipnja sretno udomljena u Češkoj i želimo joj svu sreću cheers .... a nama stiže Ross cheers cheers cheers !!! (tko ga ne zna- pogledajte HRTOVI KOJI TRAŽE DOM - TRANSPORT U LIPNJU! 2 str. cheers cheers )!!!
Zorica i ja smo u stvari, nakon upoznavanja sudbine hrtova (o kojima nismo ništa znale niti se s njima susretale, s obzirom da su u našim krajevima zaista rijetki...), i rada Tore i ekipe kojoj skidam kapu cheers lol! , u vrlo kratkom roku odlučile uključiti se na način da udomimo jednu hrtovsku dušicu te smo, nakon pregledavanja slika na forumu odmah i bez dilema izabrale Rossa king cheers . Spletom okolnosti međutim, Tora (kojoj zaista puno hvala na svemu - trudu, pomoći, a ponajviše strpljenju!!! lol! cheers ) nas je upoznala s Alyshom i predložila nam da udomimo nju. Dalje znate kako je bilo, malo je sve teklo prebrzo, no mislim da se sve dogodilo kako se dogoditi i trebalo - Alysha je sretno udomljena, a mi smo dočekale Rossa i on nas!!! Miš mali slatki, ne možemo ga dočekati!!!
Transport iz Irske u Češku bit će za par dana, kada ga Lucie dovozi u Zagreb (hvala Lucie cheers lol! ) i idemo po njega!!! Kada stigne kući i udomaći se, naravno da ćemo postati i slikice i ostalo Laughing !

Ono što i mene iznenađuje i rastužuje je, kao što kaže i kikibela, upravo to - da smo mi prvi slučaj u Hrvatskoj! i što nema većeg interesa za udomljavanje... lijepo je čuti što se dešava u Češkoj, iako su oni veći daleko od toga, gdje ih je već udomljeno na stotine i interes ne jenjava... nadamo se da će tako biti i kod nas... do tada, učinimo zajedno koliko možemo bar na širenju informacija o njihovoj tužnoj priči... Za Rossa već pol Umaga zna i već ima i svoj "fun club" geek !!!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime25.05.08 23:43

Lijepo je ovo pročitati, da možda odete po nju, da je možda ipak udomite..... Ja nemam namjeru nikome "soliti pamet" sorry ako je tako bilo shvaćeno. Da nemam svog psa isti čas bi se odlučila za hrta, da je ovaj forum psotojao prije dvije godine uzela bi ga bez puno filozofije jer me zaprepastila njhova sudbina. Nisam rekla da to i nikad neće biti moguće,a li ja sad imam kuju (također usvojeno siroče) koju obožavam i o njoj i njenim potrebama moram voditi računa, neznam kako bi prihvatila hrta doma,iako je srednjeg rasta vrlo je plaha i strašljiva..... takođšer dva psa u kući su i veći izdatak, i problem prostora i još puno toga..... Ali da sad ne duljim, želim pomoći hrtovima na neki drugi način, reklamirati njihove tužne priče, pronaći im udomitlelje......
Drago mi je da steu Umagu razglasile ovaj forum, možda se jeoš netko nađe tko bi poželio ovog psa. Tužna sam što udomljavanje ide tako slabo,jest da je to nešto sasvim novo kod nas pa valjda treba vremena. Držim fige da se sretne okolnosti poklope i da cura dođe u Umag!
[Vrh] Go down
zorica




Broj postova : 1
Join date : 20.05.2008

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime20.05.08 19:45

TORA je napisao/la:
ljudima je tesko odluciti se na usvajanje jer sve ocekuju ruzicasto,a zivot nije takav. cure su odustale jer nisu spremne i to podrzavam jer im je ipak bio vazniji Alyshin nastavak zivota i dobar dom nego sto su si bile one.

no, mi guramo dalje, krecemo od iduceg tjedna u veliku kampanju i o svemu cemo vas obavjestiti i biti ce nam drago da sudjelujete !!! lol! lol! lol!

Poštovanje,

ja sam jedna od cura koja je željela udomiti Alyschu i možda glavni krivac da se to nije dogodilo. Ja sam svjesna što takva odluka donosi, što to znači za samog psa i naravno svjesna sam koliko bi to meni obogatilo životno iskustvo. Moram reći, da je kod takvih djela sve ružićasto, ali jednostavno nije bio trenutak, možda će se isti dogoditi već sljedeći mjesec ili same odemo po Alyschu u Češku! Vjerujte, jako su me dirnule/povrijedile ove riječi na forumu, morala sam se odazvati jer želim za vas jako puno toga učiniti, jer znam da mogu, naravno, sigurna sam da ćemo mi Alyschu udomiti, nemojte zamjeriti, nije bio trenutak. Ukoliko do tada mogu nešto učiniti osim svima pričati o vama i hrtovima, što naravno svima već i govorim, slobodno me kontaktirajte. Samo da se zna, cijeli Umag već zna za Alyschu, za vašu udrugu itd. Ne želim da netko krivo shvati moju odluku, sigurna sam da svi znate što znači pravi trenutak, naravno, hrtovima je potreban promptna reakcija, ali jednostavno, pod okolnostima to ovaj tjedan nije bilo moguće.
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime20.05.08 16:15

Super, Tora ti si neuništiva, ja u svoje ime mogu reći da želim pomoći, od kad sam pročitala priče o trkaćim hrtovima želim im pomoći da bar neki budu sretni.
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime20.05.08 12:28

ljudima je tesko odluciti se na usvajanje jer sve ocekuju ruzicasto,a zivot nije takav. cure su odustale jer nisu spremne i to podrzavam jer im je ipak bio vazniji Alyshin nastavak zivota i dobar dom nego sto su si bile one.

no, mi guramo dalje, krecemo od iduceg tjedna u veliku kampanju i o svemu cemo vas obavjestiti i biti ce nam drago da sudjelujete !!! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime20.05.08 11:55

Sad Sad Sad No

Question

uopce neznam sta bi rekla...
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime20.05.08 1:22

Strašno mi je žao da su odsustale. Neznam zašto ali čini mi se da ljudi ne vole hrtove. Danas sam vidjela dva hrta zajedno na lajni, vodio ih je jedan gospodin i mogu reći da su bili toliko prekrasan prizor da je čovjeku zastao dah od elegancije i ljepote. Zašto ih ljudi ne žele???? Nisam pesimist ali priznajem da ne ovo malo zbediralo.....Žao mi je svih ovih divnih pasa na slikama i svih ostalih za koje ni neznam kako izgledaju....
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime19.05.08 10:01

na zalost slikica nece biti... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Alysha za sada ostaje u Ceskoj jer su cure odustale.... Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime18.05.08 23:59

Prekrasne vijesti!!!!! Sav trud se isplatio, bravo za cure za Umaga, bravo za sve ljude koji su uložili veliki trud, ne bi htjela nikoga uvrijediti ali Tora se toliko trudila..... Super! jedva čekam slikice spašene ljepotice, za sve patnje koje je prošla sada će uživati u krasnoj klimi i još ljepšem gradu i dobrim vlasnicama! sunny
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime17.05.08 9:37

Uvjeren sam da pas ide u predivne ruke king
Jedva cekam izvjestaj novih vlasnika,a ne mogu da ne pohvalim TORU koja ulaze puno truda i vremena kako bi spasila ove malce cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime16.05.08 17:18

sta reci nego cheers cheers cheers !!!!!
[Vrh] Go down
tomiastor




Broj postova : 7
Join date : 09.03.2008

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime16.05.08 10:16

Napokon Very Happy Very Happy Very Happy bounce bounce bounce

jedvo cekam slike sretnih peseka
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime15.05.08 11:05

evo, ljudi uspjeli smo!!!! cheers doduse hrtica je i zove se Alysha, predivno ime! ljepotica je apsolutno predivna, crna, sa bijelim na prsima. lurcherica je sa apsolutno fantasticnim kitnjastim repom! I love you I love you I love you uglavnom, dama je stara oko 3 godine i ima tuznu pricu za koju se nadamo da ce se promjeniti, ustvari sigurni smo. sada ide u Umag kod dvije cure i zivjeti ce uz more!!! Wink Cool

u ceskoj ju je uzela gospodja koja je onda uzela i stene borzoja bez obzira na negodovanje udruge i Lucie. kako je Alysha bila kratko kod nje i naravno bila je nesigurna i borila se za svoje mjesto u obitelji. umijesto da im je to laskalo, oni su odlucili da im mala smeta! Evil or Very Mad

jako je umiljata i mazna jedino se boji muskaraca...tko zna sta je prosla...no, nije kritican strah nego joj se treba dati vremena da se sama priblizi. jako je uredna, lijepo hoda na lajnici, ma curica za pozeljeti!

eto, toliko cu ja reci, a nakon udomljenja koje bi trebalo biti u srijedu, cure ce vam staviti slikice i sve opisati!

curke, sretno i cestitam jos jednom!!!! cheers cheers cheers lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Empty
PostajNaslov: Re: Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!   Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi udomljeni hrt u Hrvatskoj!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kada se udomljeni hrtovi skupa nadu...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Udomljavanje hrtova-
Forum(o)Bir: