Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ZeGeVege festival!

Go down 
+5
janet
bronsky
Ross
Neka
TORA
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

ZeGeVege festival! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZeGeVege festival!   ZeGeVege festival! - Page 2 Icon_minitime22.08.08 17:13

na zalost nemogu imati slike dok ju ne napravim, a kako ne znam kolicine tesko mi je napraviti. no, takve majcice mi koristimo u nasem capoeira klubu pa cu potraziti fotkice. Wink Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

ZeGeVege festival! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZeGeVege festival!   ZeGeVege festival! - Page 2 Icon_minitime22.08.08 17:08

TORA je napisao/la:


ajmo dalje ljudi, jel bi netko htio majcicu? cheers cheers cheers

Bilo bi fino, da fotkate majčke in jih date na forum ...glede modela, velikosti in te zadeve.

A je to navadna T-shirt majica, z velikostmi S,M,L...?
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

ZeGeVege festival! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZeGeVege festival!   ZeGeVege festival! - Page 2 Icon_minitime22.08.08 17:06

super!!!! znaci reklamirati cemo hrteke na veliko!!! lol!

da, Neka, mi smo ti povezani sa prijateljima zivotinja pa tako dijelimo i puno njihovih gledista . oni ce nam pomoci i da zabranimo utrke u hr!

ajmo dalje ljudi, jel bi netko htio majcicu? cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

ZeGeVege festival! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZeGeVege festival!   ZeGeVege festival! - Page 2 Icon_minitime22.08.08 17:02

I ja bih 2 majčke Smile! 38 veličina cca ili S i M ili M i L zavisi koliko su velike! A za hrteke nemate ništa?! To bi bila super ideja Smile! Ja bi odmah obukla Rossa Wink!
[Vrh] Go down
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

ZeGeVege festival! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZeGeVege festival!   ZeGeVege festival! - Page 2 Icon_minitime22.08.08 16:30

UUU, dober festival. Škoda, da nisem bližje doma ...bi takoj prišla. Vege življenje je moj stil življenja ...

In če boste to združili še z reševanjem hrtkov ste zadeli v polno. cheers

Kaj takšnega še nisem zasledila v Sloveniji ...je pa definitivno dobra ideja. Laughing

Jaz sem zainteresirana za nakup vaše majčke ...morda celo več, saj smo vendar družina ... bounce bounce bounce


Zadnja promjena: Neka; 22.08.08 17:09; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

ZeGeVege festival! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZeGeVege festival!   ZeGeVege festival! - Page 2 Icon_minitime22.08.08 15:01

vidim da nitko nije odgovarao.... Evil or Very Mad ljudi sada nam je malo hitno ... tko sve dolazi? na koga mozemo racunati da ce biti tamo s nama i pricati s ljudima, dijeliti letke?

ono sto trebamo trenutacno su sponzori za:

-printanje ili fotokopiranje letaka
-majice i tisak na majice-nije potrebna velika kolicina
-volontere za dijeljenje letaka i za biti na standu


ljudi, majice kratkih rukava sa tiskom u crnoj boji bi bile oko 30 kn. to je naravno bez ikakve zarade pa bi zato bilo super da sto vise ljudi naruci majicu i fakat ju nosi. na ovome ne zaradjujemo nego nam pomazete u reklamiranju. dizajn ce nam raditi Kimbin udomitelj i biti ce gotov iduceg tjedna.

dajte se javite tu koliko majica bi uzeli i da li bi uopce uzeli! po njih dodjete na zegevege ili vam ih posaljem ako ste dalje.

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

ZeGeVege festival! - Page 2 Empty
PostajNaslov: ZeGeVege festival!   ZeGeVege festival! - Page 2 Icon_minitime23.07.08 16:44

evo, novosti!

http://www.zegevege.com/

cijeli festival je stvar koja se definitivno treba podrzati ako niste vegeterijanac/ka dodjite probati vege klopu mozda vas odusevi ali ako ste vec na ovom forumu ZNAM da cete doci podrzati i druge akcije i udruge za prava zivotinja!

Pomozimo hrtovima će biti zajedno s udrugom Suza i Dumovcem gdje je tema štanda udomljavanje pasa. tu možemo djeliti letke i netko davati informacije zainteresiranim građanima! mi smo sigurno tamo i nadamo se da cete nas doci podrzati!

ovim putem trazimo volentere koji bi bili s nama na standu i koji bi dijelili letke. naravno, trazimo i donacije u printanju. na zalost nemamo nista za prodavati ali mozemo neke majice smisliti tako da ako imate kakvu ponudu za tisak...

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





ZeGeVege festival! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ZeGeVege festival!   ZeGeVege festival! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ZeGeVege festival!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ZeGeVege Festival - Fotke

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O forumu :: Opće teme-
Forum(o)Bir: