Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 hitno -Benkovec!

Go down 
+2
janet
TORA
6 posters
Autor/icaPoruka
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime13.06.08 16:10

ja mogu kupiti hranu u pet centru...
nazalost dekica,lajna itd vise nemam jer sam dala za azil u zg...pitat cu ljude oko sebe ak imaju kakve krpe,deke i takve stvari

ajmo ljudi svi skupa pomoc!!!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime13.06.08 16:00

ljudi , sta je sa donacijama? jel ce tko davati sto? hrana, lova, potrepstine...
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime12.06.08 11:12

ljudi, ja sam vidla slike...zadar je ...nemam rijeci, poluraspadnute pse jedu stakori drugi secu okolo svi u istom kavezu! strahota! uplatite barem po 10-20 kn nije bitno koliko ! nekatako uplati 10-20 ljudi i eto ga!

to je najmanje sta mozemo napraviti! lol!
[Vrh] Go down
Pingvich




Broj postova : 1
Join date : 08.06.2008

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime08.06.08 19:11

Moje ime je Sandra i ja sam iz ''Lunje i Maze''. Jučer sam bila u Benkovcu i Zadru. Ljudi, hrana za Benkovac više nije potrebna.
Treba pomoć za ono ruglo zadarsko koji oni nazivaju ''azilom''. Nalazi se na cesti, bez ikakve ograde, štenci su stalno pod autima, šugavi i bolesni, sve je izmješano.. Ima cca 230 pasa. Pare se međusobno, jezivo je. Sve je prljavo, nemaju padelice za hranu, jedu sa kaljuže od blata. Jedna kujica je agresivna na druge pse, pa živi, jede i pije sa brnjicom, kako god zna i umije.

Treba: sakupiti novce za ogradu (cca 100 eura), za hitne sterilizacije i eutanazije dobrog dijela pasa. To je ono, pod br.1.

Ja ću preko Ožakovića nabaviti broj od Maje, volonterke kojoj su zabranili dolazak (ta voditeljica je jedno strašno pokvareno biće, koje sigurno ne voli životinje) pa da se njoj uplaćuje, ako bi pristala preuzeti taj dio na sebe. Vjerujte, ta neće te pse zakinuti, jučer joj je Dunja Rajter gurala novce i nije ih htjela uzeti.. a novce koje joj je već dala Dunja (100 eura) koje je htjela potrošiti na ogradu joj je otela ta voditeljica..

Kontaktirajte me na pingvich@gmail.com jer ne znam koliko ću često tu dolaziti..

I opet ćemo ići dole, tko hoće neka mi se javi na taj mejl za ići dole..
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime03.06.08 10:47

Hvala na info!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime02.06.08 13:31

preporucam da se sve uplacuje na:


Liburnijsko društvo
Za dobrobit životinja
»LUNJO I MAZA»
L O V R A N

M.B 1469827
Šet.M.Tita 41, 51415 LOVRAN
www.lunjoimaza.net
e-mail:lunjoimaza&gmail.com
Fax:051-294-345
GSM: 091/763-8892
Žiro-račun: Erste Steiremarkische bank.
2402006-1100128814
Lovran, 27.svibnja 2008.


za sve sto vam nije jasno kontaktirajte gdju dolores! u zagrebu ljudi koji imaju donacije slobodno se javite meni ili janet!!!!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime02.06.08 11:48

Pozdrav!

Na koji se način ili kod koga skupljaju prilozi?
Ukoliko netko nije iz Zagreba, da li je ipak moguće uplatiti novac na neki račun - za hranu ili ostale potrebe?
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime02.06.08 10:09

evo, ljudi, situacija je ovakva. izgleda da ce se povuci neki psi u azile u zg i u njemacku tako da u dalje skupljamo hranu koju cemo onda tu u zg dati tim azilima! skupljamo sve sta se moze: ogrlice, lajne, lezajeve, ljekove, hranu, krpe, deke, igracke.......ako kome sta nije jasni, javite se! cheers lol!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime30.05.08 15:24

takve akcije su uvjek dobre!!!ne samo za pse iz benkovca...nazalost azili su puni. Crying or Very sad

ajmo sacekati toru,da vidimo kaj cemo i kak...
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime30.05.08 15:20

nesto se kuha ali ne znam sto....dolores iz lunje i maze ima iskljucen mob sto je neobicno.... i u zadru je?

kada saznam pojedinosti javim vam ali pomoc ce definitivno trebati. ja nemogu s autom jer mi je sajba razbijena.... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime30.05.08 13:23

Hoćemo li se organizirati??? Ima li netko da preuzme kupovinu na sebe???? taj bi trebao dati broj računa da mu se uplati lova, ode u pet centar kupi hranu (ni one velike njihove konzerve nisu loše a povoljna je cijena) i bilo je rečeno da netko iz Benkovca dolazi u ZG????
[Vrh] Go down
bronsky

bronsky


Broj postova : 21
Join date : 30.01.2008
Lokacija : Zagreb

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime30.05.08 0:24

Slažem se potpuno! Možda ne mora ili ne može svatko kupiti cijelu vreću ali zato se možemo udružiti i dati npr. 30, 40 ili 50 kuna. Pa kad se zbroji valjda bude za koju vreću! Ovo stvarno nije nekakva akcija za kupnju nekakvog ultra skupog medicinskog uređaja, već za običnu i najjeftiniju hranu bez koje ti jadni psi neće preživjeti. A još k tome dolaze i strašne vrućine...Užas!
Stvarno ljudi, preskočimo jednu rundu u bircu, pojedimo jednom sendvič s jeftinom salamom umjesto pizze, McDonaldsa itd, samo jedan vikend ostanimo doma i evo nam (njima, psima) jedna vreća hrane!
Pozdrav svima!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime29.05.08 17:46

Ako netko ide od vas u pet centar kupovati neka mi dan prije na pm da svoj broj računa pa mu uplatim lovu i neka kupi i za mene
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime29.05.08 11:35

ajmo ljudi svako kupiti 20kg hrane (u pet-centru je 20kg 79,00kn.ili u lidlu 10kg,40,00kn),i poslati u benkovac!da nas je 10,imamo 200kg.bar nekaj!

tora,pricala si mi da neki covjek ide do azila.pa jel moguce skupiti par vreca i njemu dati da sirocekima odnese???

ajmo ljudi svi skupa pomoci tim zivotinjama,kada vec nitko drugi nece!!!!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime27.05.08 10:57

kao sto vecina zna u Benkovackom azilu je opca katastrofa! psi se kolju, vlada zakon copora...zenki su rastrgali leglo...umiru od gladi i nedostatka vode!!! covjeku koji je izasao u javnost sa tim su zabranili ulazak u azil i pse danima nitko ne hrani te zivotinje! necu stavljati slike gdje je mrtvi tornjak nasred dvorista, jedini cuvar 2 steneta koji sjede pored njega i polako umiru.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


mozete pomoci da uplatite na zirac covjeka


DINKO OŽAKOVIĆ
OTP banka d.d. - CROATIEN
KONTO : 2407000-3240098117
SWIFT bic : OTPVHR2X
IBAN: HR2524070003200386660

a za bilo kakva pitanja ili ponude pomoci javite se u udrugu lunjo i maza koji jedini dole djeluju!

dragan.stanger@ri.t-com.hr ili na 091/763-8892.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





hitno -Benkovec! Empty
PostajNaslov: Re: hitno -Benkovec!   hitno -Benkovec! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
hitno -Benkovec!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: Oglasnik :: Potražnja-
Forum(o)Bir: