Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Objave u medijima!

Go down 
+5
kristijan
Maxim001
kikibela
janet
TORA
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime21.08.08 18:45

[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime18.08.08 11:19

da,da!!!vidi i opce teme o hrtovima!!! cheers lol!
[Vrh] Go down
bronsky

bronsky


Broj postova : 21
Join date : 30.01.2008
Lokacija : Zagreb

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime18.08.08 11:17

Bok!
Evo baš danas ujutro sam vidio na tv-u jednu lijepu vijest! U Engleskoj je zatvoreno jedno veće trkalište hrtova cheers cheers cheers ! Konačno su i tamo shvatili da su utrke potpuno bespotrebne!
1:0 za hrtove!
[Vrh] Go down
kells

kells


Broj postova : 6
Join date : 24.07.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime04.08.08 0:18

zabrzao sam pa sam na face-u kreirao grupu nazvanu po siteu, a onda sam vidio da već postoji Embarassed ,
uputio sam zahtjev da se obriše Wink , tako da ako vidite dvije, nemate neurološke ispade Smile
bit će obrisano
[Vrh] Go down
tomiastor




Broj postova : 7
Join date : 09.03.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime03.08.08 17:27

Bili ste super svaka cast

cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime03.08.08 15:14

Jel ima netko da je snimio tu emisiju.Ja nisam mogao gledati pa ako moze staviti na you tube da vide oni koji nisu
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime03.08.08 13:18

vdeli ste danasnju emisu kucni ljubimci? kako je bilo?
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime03.08.08 13:08

svaka cast skidam kapu.

bacam se na ctanje moram nadoknadt sve. evo e opet tu sa vama flower
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime15.04.08 19:27

jupiiii!!

cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime15.04.08 12:14

[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime11.04.08 19:01

KIKIBELA,bas sam bila malo na sapici...svaka ti cast kaj se toliko trudis oko nasih hrtica!!!!

odlicna si!!!!!! cheers

nasla sam jos nesto jako zalosno...procitajte,ali pripremite maramice...

"Ne sjecam se bas dana kada sam ugledao svijet. Ne sjecam se bas trenutaka kada sam sisao mlijeko moje majke. Ne sjecam se bas ni livade po kojoj sam trcao, ni izlazeceg sunca, ni leptira, ni neba, ni cvijeta...Ali sjecam se nekoga koga sam volio, ali ne sjecam se zasto. Njegove su me ruke ponijele sa sobom...Njegove su me ruke stavile u mracan i hladan prostor. Njegove su mi ruke dale vodu i malo...samo malo hrane. I ja sam ga volio. Njegove su me ruke, stisnute u saku, udarale po glavi.Jaukao sam od boli... A ja sam ga volio. Gledao sam ga svojim velikim ocima. Mahao sam repom. Njegove su ruke sibom sibale po meni, udarale u noge, u rebra, u moju njusku...Krvlju sam obliven bio. A ja sam ga volio i gledao svojim velikim ocima. Jednog dana...nestale su njegove ruke...Jedan dan, dva dana, tri dana...cekao sam. Cvilio sam. Bio sam tuzan. Odlucio sam ga potraziti. Preskocio sam ogradu i njuseci tragove krenuo njegovom stazom. Nigdje ga nije bilo. Volio sam ga i morao sam ga pronaci. Sepao sam, hroptao sam, ali nisam odustajao. Odjednom ga ugledah. Mahnuo sam repom, zalajao i potrcao prema njemu...Viknuo je i ja sam stao, legao na zemlju i spustio glavu. Njegove su mi ruke isle u susret. Bio sam istovremeno sretan i pun straha. Njegove su me ruke zgrabile za vrat i zavitlale po zraku i odvojile se od mene. Udario sam u nesto...Otvorio sam oci i ugledao livadu i sunce i leptira i cvijet i nebo i bijeli oblak. Nisam vise bio ni gladan, ni zedan. Bio sam sretan. A bio sam i tuzan. Nigdje vise nisam mogao naci njegove ruke...Znate...ja sam ga volio..."

najstrasnije je to kaj ti psi stvarno i dalje vole svoga gazdu! Crying or Very sad
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime11.04.08 10:15

hvala i hvala kikibela na slikama. ja ti se na sapice nemogu logirati , samo par puta u dve-tri godine sam uspjela....tako da mogu samo gledati, no ti pisi koliko mozes! Wink lol! Wink
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime11.04.08 0:59

Bravo TORA!!!! bounce
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime11.04.08 0:30

ovo sa neta je izvrsno!!!! postavila sam ove dvije najšokantnije sličice na šapice, kad stignete privirite tamo, ima topic i ljudi diskutiraju, tema se stalno ažurira..... u svakom slučaju ljudi zapravo neznaju, i u tom je poanta! treba stalno govoriti, pisati i potkrepljivati sličicama!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime10.04.08 17:48

mrak!!!!TORA bravo cheers .

super su slikice a i dobro da ima onih zastrasujucih....

jupiiii!!!!

mozda iduci tjedan bude kaj u jutarnjem...nadam se... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime10.04.08 12:44

evo i sa javnog.hr i ne zaboravite, galerija je nize dolje na kraju texta!

http://www.javno.com/hr/zivot/clanak.php?id=138954

cheers cheers lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime09.04.08 16:22

nije izaslo u jutarnjem zasto? ne znam..ali evo sa net.hr:

http://www.net.hr/alternativa/page/2008/04/02/0149006.html


cheers cheers lol!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime02.04.08 23:50

Bravo bravo bravo!!!! To će pročitati čudesa ljudi plus jutarnji na netu.... cheers
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime01.04.08 19:37

jupiiii!!!! cheers cheers
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime31.03.08 16:20

evo, 9.4. smo u jutarnjem u prilogu kucni ljubimci! cheers lol!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime29.03.08 14:16

clanak je odlican!!!!mrak!
a kada se tek neki hrtic udomi...ma bit ce i tv-a i svega...

ljudi,samo dalje tako!!!!! cheers cheers
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime28.03.08 18:11

Tako je, a bit će oni udomljeni ma sigurna sam, treba biti strpljiv ovo je zaista nešto skroz novo!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime28.03.08 11:18

ja se potpuno slazem...treba nam samo jedan hrt kako bismo obisli sve televizije ali bolje ne forsati ako nema pravih udomitelja... Wink mi cemo se treuditi i dalje pa sta bude! lol!
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime28.03.08 0:19

Članak u Slobodnoj je odličan! Evo, ja sam napisala komentar, dajte i vi ostali malo nešto napišite da se nešto događa! I još nešto bi htjela reći, nemojte me shvatiti krivo, mislim da smo u ovom projektu zaista u nekakvoj pionirskoj misiji u Hrvatskoj, mislim da bi bilo najbolje kada bi bilo moguće da netko od začetnika ove ideje bude prvi udomitelj hrta. Čitala sam tu par ljudi koji su htjeli uzeti hrta, što fali ovima našima??? Najteže će biti probiti led, mislim da kad jednom jedan pas dođe u Hrvatsku, pa kad se to sve skupa medijski poprati, da će kasnije biti puuunoo lakše. da se razumijemo, to je samo moje glasno razmišljanje nikome ne solim pamet i ne prigovaram, ali..... ne mogu a da to ne kažem javno, ovako preko foruma!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime27.03.08 10:39

evo, izasli smo i u slobodnoj dalmaciji:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/1895/Default.aspx

clanak iz novina cu skenirati pa tu postati. clanak je napisao Siniša Pavić i uspio ga ugurati. To znaci da imamo jos jednu osobu na nasoj strani.Kum svemu je bio Zoran sa nasipa. cheers lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Objave u medijima! Empty
PostajNaslov: Re: Objave u medijima!   Objave u medijima! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Objave u medijima!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O forumu :: Opće teme-
Forum(o)Bir: