Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 crtanje portreta

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime06.03.08 11:15

mozes staviti koji crtez? Very Happy
[Vrh] Go down
Lucie
Moderator
Lucie


Broj postova : 32
Join date : 24.01.2008
Age : 48
Lokacija : Praga - Visoko

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime05.03.08 20:59

ponosna sam vlastnica nekoliko crtezi od gwenth i mogu reci da njezine slike su prva liga jednostavno MRAK

i evo tajne bounce upravo mi se crta amadeus flower
[Vrh] Go down
http://www.yorkieland.cz
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime11.02.08 15:06

e pa da ,super.Nije losa ideja ako mozes donirati sliku jednog hrta i licitiramo.
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime11.02.08 14:54

pa nemoj tako, mozes pomoci! da svi krecemo od toga nemogu pomoci pa necu pokusavati nebi bilo nista ni od ovih stranica! Wink

za to akciju sa starim radovima se sjecam i bilo bi super kada bi to zazivilo! mozemo i neku aukcijsku temu tu otvoriti pa tko da najvise njegova je,a lova ide pesekima! cheers
[Vrh] Go down
Gwyneeth




Broj postova : 2
Join date : 11.02.2008

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime11.02.08 14:09

Pa evo ovom prilikom sam se registrirala, a izbjegavala sam jer mi je tesko citati i gledati te price.. a nemogu pomoci Sad

Imala sam prije neke ideje oko prodaje starijih radova u te svrhe al sam medjuvremenu selila i nemam blage di su mi svi ti radovi... Uskoro cu seliti opet pa ako ih nadjem javim silent

Drago mi da se cujemo opet Cool

P.S. Hvala kristijan!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime11.02.08 11:06

da, da tako Gwyneeth crta. nesto najlijepse na svijetu! Gwyneeth javim ti se na mail opet ali bilo bi mi drago i danamse pridruzis i ovdje! lol!
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime11.02.08 9:08

woow svaka cast.slika je mrak!!!
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
Gwyneeth




Broj postova : 2
Join date : 11.02.2008

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime11.02.08 2:57

Pozdrav!

Mislim da me se spominje Laughing

Tora, zaista mislim da se sjecam nekih dogovora al nemam blage veze sto se desilo! Stvarno, neznam gdje nam je nestao dogovor...

Ali u pravu si da si vec trebala biti na listi. Neznam zasto smo obustavile dogovore, naiskrenije se ne sjecam. Al nema problema, mozemo se opet dogovoriti. S time da cu te ubaciti na listu negdje, da ne budes na kraju.

Koliko ti je to hitno?

Ajd, evo mog maila pa mi posalji sve sto ti treba, zanima, slike itd.: gwyneeth@yahoo.com

P.S. Neznam da li si mi slala mailove medjuvremenu? Jer nisam nista dobila... Neutral

Evo whippetke koju sam radila:

crtanje portreta Tilly%20web

Pozdrav!
[Vrh] Go down
Tere




Broj postova : 15
Join date : 25.01.2008

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime10.02.08 16:26

Nemaš frke, budem joj rekla, ajde mi javi detalje koji ti trebaju zanimaju, pa da joj javim - možeš i na PP Wink
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime10.02.08 12:55

ajde, please, jerse meni ne javlja! znam da je crtala hrticu od moje frendice i ispalo je super! znam da ima listu cekanja ali mi bi trebali na njoj biti odavno, no dobro. neka nas i sada stavi i ok je! Wink samo da znam sigurno! Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Tere




Broj postova : 15
Join date : 25.01.2008

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime09.02.08 14:29

Tora mogu ti ja stupit u kontakt s Gwyneeth, a evo i njene stranice http://www.portraits.pondi.hr/
Znam da ima listu čekanja i sad se opet aktivirala u crtanju, koliko znam crtala je i jednog hrta Very Happy
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime06.02.08 11:38

da, s njom samo kontaktirala ali mi se vise ne javlja....
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime05.02.08 19:38

pa znam da na ljubimcima ima jedna cura koaj slika!ima i svoju web stranicu,malo prokopaj
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

crtanje portreta Empty
PostajNaslov: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime05.02.08 16:30

evo, kao sto pise u naslovu, trazim nekoga tko bi mi nacrtao portret mojim malaca. Baloo-a i Peppea moze i vidjeti u zivo ali Toru bi trebao crtati sa slike. to bi trebalo biti vrlo realisticno jer ce slika Tore ici i kao tetovaza, a ostale kao slike na zid...bila je nekoc neka cura na nekom forumu ali eto...ne javlja se. Neutral
[Vrh] Go down
Sponsored content





crtanje portreta Empty
PostajNaslov: Re: crtanje portreta   crtanje portreta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
crtanje portreta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: Oglasnik :: Potražnja-
Forum(o)Bir: