Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Empty
PostajNaslov: Re: Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!   Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Icon_minitime29.08.08 19:54

Prekrasna mlada dama ....

cheers santa santa
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Empty
PostajNaslov: Re: Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!   Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Icon_minitime29.08.08 17:01

ma to sestra steka...e, sada sam im uvalila i kameru i fotic i ima da slikaju i snimaju!!!! lol! cheers Wink
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Empty
PostajNaslov: Re: Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!   Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Icon_minitime29.08.08 16:47

ma ne brini tora!vidla sam i lisu i sabu u vodi,tak da sumnjam da ce biti problema!i bez mame ce biti zakon.pa idu na moreeeee,halloo??!! Rolling Eyes Very Happy
ali tora,di su slike???daj ne skrtari i ubaci neku lepu fotku!!!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Empty
PostajNaslov: Re: Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!   Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Icon_minitime29.08.08 12:17

hvala na lijepim rijecima I love you malecka danas ide na more prvi put u zivotu! ide sa sekom, frendicom i njenom sestrom i naravno Sabom. ovo je prvi put da se Saba odvaja od mame koja ostajeu zg pa smo malo na iglama. no. lisa je poceka plivati pa ce joj ovo biti pravi uzitak kakav je i zasluzila! Laughing cheers
[Vrh] Go down
bronsky

bronsky


Broj postova : 21
Join date : 30.01.2008
Lokacija : Zagreb

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Empty
PostajNaslov: Re: Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!   Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Icon_minitime29.08.08 11:52

LIsa je stvarno takav pas da bi se dobrota mogla mjeriti po njoj! Još samo da ju uspijem pomaziti...! Inače, boji se muškaraca jer je vjerojatno (sigurno!) ta kretenčina koja ju je zlostavljala bila muško. Tako da još uvijek ima strah od muških osoba pa čak i od samog muškog glasa! Ali čujem da jako brzo napreduje i nadam se da će pasti uskoro neki "igranac" sa mojim curama!
Drago mi je da je sad u dobrim rukama i da dobiva puno pažnje i ljubavi! Kad bi si psi međusobno dizali spomenike kao što to rade ljudi, Lisin bi sigurno bio na nekom trgu! Very Happy
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Empty
PostajNaslov: Re: Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!   Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Icon_minitime20.08.08 13:16

ja sam imala zadovoljstvo upoznati nasu lisu!malicka je fenomenalna.u pocetku malo tiha i povucena,ali kada se ohrabri... bounce !igrala se i skakala ko luda sa heidi! cheers
jadna mala,kaj je sve prozivila u svom zivotu!ali fala bogu,sad je u jednoj krasnoj obitelji i svi ju maze i paze.a ima i pravo hrtovsko drustvo lol!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Empty
PostajNaslov: Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!   Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Icon_minitime20.08.08 11:39

evo, da vam predstavim i naseg najnovijeg clana obitelji, Lisu. Lisu je udomila moja sestra prije oko dva mjeseca, makar se meni cini da je s nama vec godinu dana.pretpostavlja se da je mjesanka skotskog ovcara i nekog hrta. po karakteru i gradji je apsolutno hrt,a po gradji glavice lessie!

pa, evo ljepotice:

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! DSC01692

malo ajam, na krevetu, naravno Wink

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! DSC01693

i tu sam sa sekom i cuvaricom Sabom

Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! DSC01658


slike su malo losije jer su slikane mobitelom ali sada ih imamo vec mali milion pa cu staviti novije.
uglavnom, pocetak Lisine price je jako tuzan. od malena je prezivljavala na cesti,a udomitelji su ju uzimali i opet izbacivali van, natrag na cestu. kada je dosla k nama bila je uzasno nepovjerljiva prema svima,a sada se jos uvijek boji nepoznatih ljudi i pogotovo muskaraca. od njih bijezi ko od vraga. boji se misek naglih pokreta i odmah se moze shvatiti da su ju tukli pretezno muskarci.

kako se sve mjenjalo u njenom zivotu tako se otkrilo i da ima epilepsiju. da li je fizicka ili prouzrocena traumom jos neznamo ali cemo ici na preglede. sada je sterilizirana pa je jedan problem manje jer je dobila napadaj kada su ju moju decki poceli njusiti i zaskakakivati tako da je ovako i bolje.

eto, misica se vec ohrabrila zicati klopu, udebljala se i konkurira Baloo-u za najhiperaktivnijeg psa u obitelji! I love you Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Empty
PostajNaslov: Re: Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!   Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lisa , mješanka hrta ali potpuna hrtica u duši!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kako udomiti hrta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Slike vaših hrtova-
Forum(o)Bir: