Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Greyhound Kimba

Go down 
+4
Ross
ines
janet
TORA
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime24.07.08 18:18

ines, podsjecas me na mene! tako bi i ja reagirala na tvom mjestu! ali mogu misliti Matkovu facu Laughing Laughing Laughing no, dobro, recept za poslusnost ste nasli! samo se nadam da cete i na moru naci mjesto za trcanje. lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime24.07.08 18:11

Suuuupeeeer! Baš bi voljela vidjeti koju slikicu Very Happy . Ako ste u prilici - postajte koju Smile ! Jedan smilić - meni su ti njihovi smješkići super cheers !
Pozdrav i pusa Kimbi! flower
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime24.07.08 17:25

Evo da se i ja malo javim s GO koje trenutno provodim doma s Kimbom. Iduci tjedan idemo na more!
Kimba je ZAKON!!! Predobar je. Vodili smo ga u zatvoreno igraliste za pse u Trnskom i to je kao da dijete prvi put odvedete u park sa ljuljackama i toboganima i puno druge djecice. Nevidjena sreca. Trci s jednog kraja na drugi.
Nakon sto smo drugi put bili u parku s Anerom i njezinim hrticima dosli smo doma a Kimba je onako mlohavo pao na pod i ni mrdac. Ja sam naravno bila totalno histericna jer sam mislila da je gotov. Cak sam vidjela prosirene zjenice, slusala mu srce i da li dise i vristala na dragog da zove veterinara ili Aneru ili koga god. Onda sam mu gurnula cokoladni bomon pred njuskicu pa se veselo dignuo i mahao repom. Pao mi je kamen sa srca. Nakon toga je pao u najdublji san na svijetu. Oci nije mogao otvoriti, a mi smo naravno bdjeli nad njim.
Uglavnom, brzo se umori i onda samo pajki po cijeli dan. Dakle to je fora-treba ih izmoriti pa su cijeli dan mirni i ne rade gluposti. I sad spava sa sve cetri u zraku i samo povremeno promijeni pozu (i danas smo bili u parku). Ma divan je-mackica mala mazna. Poceo se i smijati kad je jako sretan i pomalo kuziti sta su igracke. Uglavnom vise se ne cini tako tuzan kao u povetku-dapace izgleda prilicno opusteno.
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime18.07.08 15:49

E, ja nisam stigla prije idem sad napisat najnovije dogodovštine! Ross je već uzoran, svaka čast cheers !
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime18.07.08 15:42

ma super! eto, vidis! lol! ma stvar vam je u tome ad vi njima postajete sve na svijetu jer se brinete o njima i svjesni su da imaju samo vas pa su ljuti kada odete. sada vec vide da se vracate pa ce sve sjesti na svoje mjesto! Wink malo mazenja i pusica kada dodjete i oni sve zaborave! lol! cheers
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime18.07.08 15:10

Danas je situacija s ostavljenjem kod kuce ipak bolje. Stavili smo barikadu na ulazna vrata-naki stari stol i malo ju je naceo ali ne previse. Nista drugo nije taknuo, nema ni kakice ni piskice (nije ni do sad bilo) pa sam ga nagradila time sto sam moze i u boravak i kuhinju i na kauc itd.A sta se dogodilo s Rossom?
Mislim da deckima treba malo vremena-ipak je ovo za njih svojevrsni sok i totalna promjena navika.
Bit ce oni najbolji psiu Evropi!
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime18.07.08 10:42

koji ranoranioci! Wink da igraceke su im cudne, no jedini nacin da se to ispravi je igrati se, igrati i igrati. vidite sta im pase, bacanje glupiranje, navalacenje. super je , ako imate, priliku da nekom drugom psu bacite (to moze biti i kod vas u stanu) , onako, malo mu bacite da oni vide sta se s tim radi. tako je Peppe naucio! lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime18.07.08 10:29

Dobro jutro! Ma ni Ross se baš previše ne igra (osim kad je trčanje i skakanje u pitanju) - navlači svoju patku i dovuče kojeg novog plišanca ili jastuk ali ne "davi" ju previše, pusti na podu. Draže mu je grickanje goveđe žile, koju je jutros slistio do kraja. Jutros smo i mi imali dvije dogodovštine koje su me "zabrinule" - no selim se na njegov post pa ću tamo ispričati. Pusa i Kimbi I love you !
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime18.07.08 10:20

javi nam kakva je situacija bila doma...drzim fige da bude sve ok! Smile
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime18.07.08 10:07

Dobro jutro. Nakon sanacije jucerasnje stete uvidjeli smo da ona i nije tako velika (financijski). Inace je sve 5. Jucer je jeo jaja koja je smazao i stavila sam mu maslinovo ulje u klopu-i to je sve pocistio. Moj Kimba i nije bas za igru-ocito se nije puno igrao sa igrackama u zivotu. Malo navlaci ovcu malo pile i to je sve. Danas smo stavili barikade na ulazna vrata. idem ga provjeriti oko 12 pa javim kakva je situacija. Pusa Rossu.
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime17.07.08 19:09

ines je napisao/la:
Ej Rossica, drago mi je da i vi imate problemceke Evil or Very Mad Newmoj me krivo shvatiti, samo se bojim da ovakav nas nacin zivota nije pretraumatican za njih. Budemo mi njih doveli u red. Znaci i Ross je solo kuci?! Ajde super jer je meni ovog mog tak zao kad cviljka za nama.
Btw. moj dragi (Matko) i tvoj brat se poznaju!

Vidiš ti kako je svijet mali! Ma bio je i meni Matko poznat - a i ti na neki način - možda smo se sreli na nekoj fešti, nikad ne znaš Very Happy ...

Ma bit će sve OK. Ross nije pogrebao vrata i pojeo zid ali mi je unišio cvijeće i pojeo žaluzine na prozoru jer je očito žudio za izlaskom na bilo koji raspoloživi način... Danas se nije popiškio, ali je pogrizao još malo žaluzina tako da sam se i ja danas napokon odlučila podignuti ih! Puno mi je trebalo, no dobro... No sad je već OK kad odlazimo - samo gleda i ne cvili, i nije napravio drugog nereda po kući. Bilo je otvoreno kupatilo i vrata od ormarića pa je zavukao glavu unutra da očito istraži kozmetičku ponudu Laughing , malo je uneredio plišance i izabrao si novi jastuk (on bi očito najradije sve Laughing ) i novu prijateljicu kravicu I love you , ali to je sve slatko Very Happy Wink . Ja sam ga bila prošetati na kratko oko 12h, a kad je došla Zorica u 14h rekla je da je bio divan - veselo ju je dočekao, igrali su se po kući i sve super. Što se tiče imena - sad je još i nekako počeo reagirati, no u početku mu "Ross" nije značilo apsolutno ništa Exclamation Question Očito ga nisu baš puno zvali...

Tebi je mrak što si mogla uzeti toliko godišnji!!! Koji poklon si Kimbi napravila cheers ! Mi ne možemo o tako nečemu ni sanjati... Bit će tjedan dana u dogledno vrijeme, no baš sada kad najviše treba... je kako je.
Uživajte na godišnjem Very Happy cheers - možete jedan vikend i do Umaga Wink - i postajte koju slikicu! Pozdrav!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime17.07.08 18:55

cure to je normalno!meni heidi i dan danas radi gluposti kada mora biti sama!a vec joj je godina i pol!pojede sve sto stigne.i cim dodem doma,se skriva jer zna kaj je napravila!!!ali moram priznati da sve manje...

ines,svaka cast kaj ides na god. radi kimbe!super.tak da mozes stalno biti uz njega,setat se itd.bitne je i igra.igraj(te) se snjim sto vise!
moja mama jucer nije mogla doci k sebi kak joj se kimba svida!veli da je tak elegantan i prelijep! I love you

jel matko skuzio kako slike postaviti?
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime17.07.08 16:19

Ej Rossica, drago mi je da i vi imate problemceke Evil or Very Mad Newmoj me krivo shvatiti, samo se bojim da ovakav nas nacin zivota nije pretraumatican za njih. Budemo mi njih doveli u red. Znaci i Ross je solo kuci?! Ajde super jer je meni ovog mog tak zao kad cviljka za nama.
Btw. moj dragi (Matko) i tvoj brat se poznaju!
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime17.07.08 16:17

Danas je Kimba u nemilosti. Od silne tuge sto smo ga ostavili izgrebao je ulazna vrata i pojeo zida kraj vrata. Dosla sam ga cekirati oko 11 sati.Jadnicak! Tak je bio sretan kad me vidio. Nista sto se ne da popraviti ali je dobio jezikovu juhu. Zato idem na godisnji od sutra i onda sam 4 tjedna s njim da ga polako naucimo svemu, a i tome da nije on jedini pas na svijetu koji je sam doma. Ima vode, upaljena mu je klima, igrackice po podu...I ja bih radje tako nego bila tu u uredu!
Ali poceo se odazivati na Kimba i dodje kad mu se kaze da dodje a pogovtovo ako je to malo ostrijim tonom. Joj slatkica moja,jedva cekam da odjurim doma opa u setnju!
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime17.07.08 11:16

nosmalno je da ste zabrinuti , tako rade dobro vlasnici! ali cure ide vam super ! cheers samo polako. lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime17.07.08 10:41

Super što ga do danas niste ostavljali... Mi smo Rossa jadnog odmah u utorak ujutro - s tim da ja svaki dan svratim oko 11 - 12h (nakon 2-3 sata od odlaska) da vidim što radi i da ga malo izvedem. Ma super je, i puno bolji nego što smo očekivali s obzirom na situaciju, - samo se zna popiškiti i malo je kušao cvijeća i pogrizao žaluzine na prozoru Laughing . Jadničak...

Jutros smo se utrkivali (on je pak presretan kad trči, užitak da je gledati!) i baš je i on bio preumoran, tako da se nadam da će jutro prespavati. Pretpostavljam da će i Kimba biti uzoran - on je ipak malo stariji i iskusniji pa je vjerojatno i ozbiljniji Very Happy . Pozdrav i sretno!
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime17.07.08 10:16

Kimba je upravo prvi put sam doma na duze vrijeme pa sam malo zabrinuta. Valjda ce sve biti ok i nadam se da nije previse tuzan. Nadoknadit cemo mu za vikend. Jucer je nakon duge setnje po nasipu bio strasno umoran. Njemu i nije toliko do skakanja i trcanja, nego do setnji, kako mi se cini.
Stavit cemo slike kad ih Matko skine.
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime16.07.08 12:22

Evo me na poslu pa samo da vam se kratko javim. Kimba (Mayor) je divan. Nevjerojatno je pametan, mazan i drag. Obozava setnje-hoda prekrasno na lajni, mazanje i ljubljenje. Pomalo se i na nas navikava. Mase repom i dijeli puse kad nas vidi ujutro. I naravno cijeli dan hoda za mnom, samo da me ne izgubi iz vida.Nama je vec usao pod kozu i postao clan obitelji. Spava sam u dnevnoj sobi na kaucu na svom pokrivacu, a navecer voli biti na svom krevetu na balkonu. Nemamo apsolutno nikakvih problema s njim. Cak sam ga ostavila 3 puta po 10 minuta samog doma-malo je cviljkao kad sam otisla a nasla sam ga na kaucu kad sam se vratila-i onda naravno veselje!!!
jedva cekam da dodjem doma i izljubim svoje decke, a onda s Baluom i Pepeom na nasip!! Jupi!
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime16.07.08 11:03

kimba je preljepi!moram priznat da sam se zaljubila u njega kada sam ga u pon prvi put vidla.vec doma nagovaram muza za 3 pesa... Laughing
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime16.07.08 10:27

evo, na zamolbu Matka ja cu staviti prve dvije slikice jer znamo da ste nestrpljivi:

Matko: "jucer je bio malo nervozan ali danas mase repom cijeli dan. Stvarno je izuzetan pas, nevjerovatno inteligentan i dobrica.Ukratko mi smo odusevljeni!!!Ovu ovcu igracku obozava, stalno je navlaci!"

Greyhound Kimba - Page 4 Kimba1

Greyhound Kimba - Page 4 Kimba2

lol! lol! cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Greyhound Kimba - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Greyhound Kimba   Greyhound Kimba - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Greyhound Kimba
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» poklanja se greyhound

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Slike i priče o udomljenim hrtovima-
Forum(o)Bir: