Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!

Go down 
+8
Neka
ines
Ross
Hound
janet
kristijan
kikibela
TORA
12 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
forseti

forseti


Broj postova : 4
Join date : 02.08.2008
Lokacija : zagreb

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime03.08.08 15:43

zahvaljujem Smile
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime03.08.08 15:42

Mozes poslati pm ovdje na forumu TORI(Anera Skuric) ili putem mail ili moba takodjer Aneri
http://www.pomozimohrtovima.com/Kontakt.html
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
forseti

forseti


Broj postova : 4
Join date : 02.08.2008
Lokacija : zagreb

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime03.08.08 15:38

ok, kome se javit, kak to sve ide... jel moze u kratko, molim te?
[Vrh] Go down
kristijan
Admin
kristijan


Broj postova : 98
Join date : 18.01.2008
Age : 37
Lokacija : OSIJEK

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime03.08.08 15:20

Samo hrtovi za koje nadjemo prave udomitelje dolaze u Hrvatsku.Tako da kad se pojave udomitelji onda glavna organizatorica usvajanja Anera Škuric(TORA) kontaktira Irsku te javi koji hrtovi trenutno traze dom.
[Vrh] Go down
http://www.pomozimohrtovima.com/
forseti

forseti


Broj postova : 4
Join date : 02.08.2008
Lokacija : zagreb

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime03.08.08 14:22

jesu svi ovi cucki s fotki udomljeni vec? confused
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime18.07.08 10:45

da kikibela, zvuci tako ali tako je pisan s razlogom da se svi ne pomame za udomljavanjem. do sada su svi clanci cici-mici pa je , izmedjuostalog , ovaj morao biti drugaciji da prodje u novine. ljudi, nemojte se obazirati na to sto novinari pisu i kako nisu naveli sto ste rekli. oni od svega slazu pricu o kojoj ponekad nemaju pojima. za sada je sve u dobrom tonu i idu nam lijepo na ruku!

lol!
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime17.07.08 18:39

Hvala Very Happy ! Dobit će pusu I love you
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime17.07.08 18:18

CURE, HOCETE I MENE UDOMITI???...KAD TAKO FINO KUHATE... cheers

svaka cast i ogromna pusa rossu...
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime17.07.08 0:08

Onaj članak u Jutarnjem, djeluje jako krvoločno, tj.hrtovi djeluju krvoločno kad se sve skupa čita očima nekog prosjenog čitatelja.Kolju mačke čim ju vide, odgajani da prikolju sve živo...... zvuči vrlo jezivo!
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime16.07.08 12:26

uff! ti vitamine za tjedan dana u jedan obrok smjestis! bravo! no, selim nastavak u onu temu! vidimo se tamo! cheers
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime16.07.08 12:01

Je, točno da topic već postoji - tamo sam i ja našla "prehrambeni" link na slovenski forum... Sorrish!!! Smile
Jučer je Ross papao za večeru fini komad pečene piletine na komadiće pomiješan sa malo zobenih pahuljica, ribanom mrkvom, malo nasjeckanog celera i peršina a bome i malo bosiljka, žličicom maslinovog ulja, žličicom kvasnih pahuljica, malo kroketića i malo vode da sve poveže Very Happy . Slistio je sve u trenu!
Večeras sam mu mislila dati mix od fine sluzave rižice Wink sa sipinom tjesteninom (to sam sinoć skuhala - ne izgleda fino za naše pojmove no i jedno i drugo je zdravo Very Happy ), svježim sirom, jajcem, malo nekog povrća - zelenog jer je danas žvakao travu u šetnji Very Happy , malo kroketića i standardno maslinovo i kvasne pahuljice. Ujutro za sada jede kroketiće.
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime16.07.08 11:35

da , mama ti ima pravo! od jaja jos mozes iskoristiti ljusku, operi ju i zdrobi u jelo-super je za dlaku!

o prehrani mozete nastaviti ovdje pisati:

https://hrtovi.forumcroatian.com/opae-teme-o-hrtovima-f4/prehrana-hrtova-t45.htm
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime16.07.08 11:32

P.S. Kao što primjećujete, promijenila sam "nick" Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime16.07.08 11:31

Ljudi, cijeli referat sam vam napisala i nekako mi nestao... htjela sam nešto pogledati prije no što postam i otvorila novu stranicu, i hoću se vratiti na tekst i nema... sad sam skroz u bedu, svašta sam vam napisala... očito ću morati opet Neutral ... nije da mi je teško, ali moram malo i raditi Wink .

Zadnje što sam bila predložila u tekstu je da otvorimo i mi topic o prehrani. Naime, htjela sam vas pitati u vezi jaja - da li vi dajete vašim pesekima i žumanjak i bjelanjak? Moja mama daje našem pekinezeriću samo žumanjak, jer joj je vet rekao da bjelanjak više šteti nego koristi. Nisam još ništa pogledala da netu, evo prije pitam vas Very Happy . Hvala unaprijed na odgovoru!
Skupim snage pa napišem sve ponovo o jutrošnjim dogodovštinama Laughing Laughing Very Happy ! Uglavnom, sve mrak!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime16.07.08 10:56

moja heidi ima flexicu i obicnu lajnu.flexicu sam kupila radi tjeranja.kao da mi ne bjezi.i ja sam imala poderane prste.pazi da te ross ne zategne jako,jel ce ti automatski flexica izletiti iz ruke.a taj ruzan zvuk kada flexica struze po podu za psom bi mogao rossa prestrasiti.a kad pocne trcati-gotovo... Exclamation
tak se mom muzu dogodilo.heidi je naravno pocela bjeziti ko luda,a mi (+kelly!) za njom.nismo ju stigli.ali hvala bogu da je potrcala ispod parkiranog auta,pa smo ju vukli...uzasno iskustvo affraid

imas ti jos vremena za fleksicu.samo polako...
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime16.07.08 10:14

da slazem se, flexica je jedna divna stvar ali nakon bar tjedan-dva.kako Neka kaze, kada se naucite jedan na drugoga. super je jer moram priznati da se ne sjecam gdje je ogradjeno pa da bi mogao trcati....no, za to ti mogu posluziti i teniski tereni i nogometno igraliste! lol! Wink
[Vrh] Go down
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 23:43

Slažem se da je bolja obična lajna, ja sam neprekidno petljala s fleksicom, isto tako mi je znala oguliti prste, a nije mi baš dobro išlo ni pritiskanje onog gumba da bi zaustavila povodac da se ne rasteže dalje. Spasila sam se kad sam prešla na običnu lajnu, Fleksica je zgodna za male pse koji nemaju snagu potezanja lajne.
[Vrh] Go down
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 21:40

Tijana je napisao/la:
kako secete? sa fleksicom ili onom svrstom lajnicom?



Jaz bi ti, kot začetniku predlagala kar fiksni povodec, torej NE fleksija ...
Morda kasneje, ko se boste navadili eden na drugega in ko boš videla njegovo reakcijo na mačke, ostale pse ..., pa začneta počasi s fleksijem.

Fleksi zna biti tudi nevaren za hrte, saj so izjemno hitri in kaj hitro lahko pride do zatega fleksija in s tem do poškodb vratu in hrbtenice.

Mi imamo zdaj Neko že kar nekaj časa in še vedno ne uporabljamo fleksija, jo raje spustimo v ograjenih prostorih in na velikih travnikih, kjer ni cest, da potroši svojo odvečno energijo s tekom. Fleksi za hrta ni najboljša rešitev.

Upam, da boš razumela moje pisanje. Very Happy
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 19:18

kako secete? sa fleksicom ili onom svrstom lajnicom?[/quote]

I s jednom i s drugom Very Happy . Iako mi je iskreno čvrsta lajnica draža preko dana, kad ima više "muvinga". Naime, bolje da se ne "hvalim"Embarassed , ali već mi je oderao prst jer nisam baš poslušala dobar savjet , već sam prije pustila njega kroz vrata zgrade (ne brinite, ispred je travnjak i nema prometa), pa tek onda izašla ja, a on je odmah krenuo za mačkom koja je odjurila na stablo. Ja sam automatski uhvatila flexicu i - ode gornji sloj kože na prstu Razz Embarassed ... Eh, na greškama se uči... Smile .
Eto, idem probat poslat par slikica Very Happy , zasad nema previše ali bit će naravno još puuno puno!
[Vrh] Go down
Čmu

Čmu


Broj postova : 15
Join date : 15.07.2008

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 19:11

Čestitke svim sudionicima ove hvale vrijedne akcije, a pesekima duuuug život i puno sreće i zdravlja u njihovim obiteljima! cheers cheers cheers

flower
[Vrh] Go down
Neka

Neka


Broj postova : 57
Join date : 27.01.2008
Age : 52

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 18:33

Čestite za prvo uspešno posvojitveno akcijo ....

cheers cheers cheers cheers


sunny
[Vrh] Go down
http://hrti.mojforum.si/
kikibela




Broj postova : 47
Join date : 25.02.2008
Age : 54
Lokacija : zagreb

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 18:15

Prekrasno, bravo za sve koji su sudjelovali u akciji a najviše bravo za Rossa i Kimbu!!!!! Njihov pseći život tek sad počinje! Jedva čekamo slike!!!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 17:27

bok tijana!

bas mi je drago da se ross dobro "udomacio".ali kao sto tora kaze,nisam ni sumnjala. lol! slikajte sto vise,jer nas bas zanima prvo kupanje,ludosti na moru...itd.

kad se samo sjetim kako je novinaru sendvic maznuo iz ruksaka,hahaha.ma pravi fakin! Cool

ako bilo sta trebate,javite se tori ili meni.i obavezno dajte rossu ogromnu pusu I love you I love you
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 16:25

tijana bas mi je drago da si se javila! i naravno da je sve ok! znala sam da ce vas motati oko malog prsta lol! tako treba Ross! cheers cheers cheers

sto se tice slikica posalji ih meni na mail pa cu ih ja staviti , ti otvori temu ili otvori account ovdje:

http://photobucket.com/login/ pa dodaj fotke i onda zadnji link tu copy pasteas. cijela mudrost!

kako secete? sa fleksicom ili onom svrstom lajnicom?
[Vrh] Go down
Ross

Ross


Broj postova : 96
Join date : 15.05.2008
Age : 47
Lokacija : Umag

Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime15.07.08 16:10

Bok ljudi!

Evo da se i ja javim - s novostima iz Umaga Very Happy ! Ross je super, jučerašnji put do Umaga, veče i noć su savršeno prošli! On je do stana stepenicama doslovno - doletio!, tako da sa stepenicama nema nikakvih problema, a bome ni s ostalim Laughing . (Još uvijek ne mogu vjerovati kako vam novinari iskrive riječi - ispalo je u ovom članku na netu da je mene najviše brinulo kako će Ross po stepenicama. Što je najbolje - od sveg navedenog u tekstu ja sam (bar doslovno) rekla samo posljednje - da Rossu želimo pružimo puno ljubavi i pažnje koju zaslužuje, no dobro... Bitna je poruka Very Happy ).

Nakon što se sinoć, nakon obilaska stana, fino napapao, izvalio se na tepih i počeo ludovati s novim igračkama i lopticama, a na kraju je naravno, bez poziva, završio na - krevetu Laughing ! Čisto da isproba da li je po njegovom guštu Laughing Very Happy .
Kad skužim kako - postavit ću par slikica na "Slike i priče o udomljenim hrtovima" pa pogledajte, i nastojati vas redovito izvještavati o daljnjim koracima našeg junaka Very Happy Very Happy . Sljedeći korak nam je - kupanjac! Možda već večeras - i u moru i - i u kadi Very Happy !
Sunčani pozdrav iz Umaga!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Empty
PostajNaslov: Re: Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!   Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrtovi koji traze dom-transport u lipnju 2008 !!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koji hrtovi dolaze u Hrvatsku?
» Profili hrtova koji dolaze 21.9.2008!!!
» Hrtovi i voda-nuzno zlo ili uzitak?!
» Foltos i Nemo - pola hrtovi?
» Izgubljeni-nadjeni ruski hrtovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Udomljavanje hrtova :: Hrtovi koji su stigli u lipnju!-
Forum(o)Bir: