Pomozimo hrtovima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomozimo hrtovima

Forum o usvajanju hrtova
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Greyhoundica Tora!!!

Go down 
+3
visnja89
Snoopy_hrt_lover
TORA
7 posters
Autor/icaPoruka
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime20.08.08 13:39

Embarassed
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime20.08.08 13:32

da, danas je srijeda! Laughing Laughing Wink
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime20.08.08 13:28

danas u 7??ne sutra? Shocked
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime20.08.08 13:28

ja cu ju vidit u zivo!!!! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime20.08.08 10:38

da, to su mali hrtici ! makar do 3 mjeseca uopce ne lice na hrtove jer se tek onda pocnu izduzivati. pa imas fazu kada su ko bambiji na dugim, dugim nogicama, pa onda se tek pocnu stanjivati i izduzivati u tijelu. do onda su ti ko male buhtlice! lol!
[Vrh] Go down
ines




Broj postova : 66
Join date : 24.06.2008
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime20.08.08 10:19

Boze dragi, pa to su mali hrtici!!!!
Nisam ni vidjela ove fotke do sada. Pa prekrasni su i preslatki. Ovi crni su ko male Kimbe.
Ustvari mi je pomalo zao sto je Kimba kastriran. Voljela bih vidjeti njegove bebe. Ali nema veze.
A i Tora je krasna.
Vidimo se danas u 7 u parku.
[Vrh] Go down
http://www.zdravomrsavljenje.com.hr
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime19.08.08 17:17

evo, svima koji jos neznate, upoznali smo ili ponovo sreli torinu kci Twiggi! sada ima 11 godina i jako je slicna Tori. neda da joj se cape diraju, kad je malo toplije vuce se po cesti I love you ima i jako duge zivce u nokticima pa i duge nokte. sva je sitna i predivna i mala mrsavica! sa 11 godina preskoci zidic od metar ko' od sale. najvise voli trcati poslije kise i neki dan je "zagalopirala" cheers tako je i Tora voljela poslije kise baciti sprint...misko mali ima i sjede trepavice! predivna je.
cheers I love you skoro sam ju otela. slikice cu staviti cim stignem da ju vidite,a neki ce ju i u zivo upoznati za par dana! I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
bubica55




Broj postova : 11
Join date : 07.07.2008

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime10.07.08 23:21

Vidim da je Tora zaslužila sve pohvale I love you
[Vrh] Go down
bronsky

bronsky


Broj postova : 21
Join date : 30.01.2008
Lokacija : Zagreb

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime06.05.08 0:56

Drago mi je da sam napokon vidio slike od Tore jer sam o njoj čuo sve u superlativima!
Stvarno prekrasan pas!
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime29.03.08 14:25

isusek,kako su mali medeni...ajmeee

flower
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime27.03.08 17:36

hvala vam! I love you

jos jedno predivno iskustvo nam je pruzila donijevsi na svijet 6 predivnih stenaca!

Greyhoundica Tora!!! 3

Greyhoundica Tora!!! 37

sokolila je nad njima kao prava mama!


Greyhoundica Tora!!! 36

Greyhoundica Tora!!! 35

Greyhoundica Tora!!! 39

Greyhoundica Tora!!! 40

Greyhoundica Tora!!! 41

Greyhoundica Tora!!! 42

Greyhoundica Tora!!! 43

situacija je bila kakva je bila i izgubila sam kontakt sa udomiteljima...ne znam ni da li je koji pesek jos ziv...no, ako imate kakve info ili znate da je netko imao ovakvog hrta, sarenog, bila bi presretna samo da cujem dvije recenice kako je zivio ili zivjela...,a za koju slikicu...uf, i platila bih!


ovo je tata, gethro iz splita:

Greyhoundica Tora!!! 34

Greyhoundica Tora!!! 33


to je bilo divno iskustvo! ja sam ostala sama doma (isla sam u skolu) i sama sam ju porodila! mislim veterinar mi je preko telefona rekao sto da radim. nazalost jedan je pesonja rodjen mrtav i ona je bila u komi..trazila ga je i trazila...ma bila je divno bice....
a, ta ljubav prema njima...ma da sam ih mogla zadrzati , da sam bila samo malo starija sve bi ih zadrzala!


Greyhoundica Tora!!! 29


I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
janet

janet


Broj postova : 216
Join date : 28.01.2008

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime26.03.08 21:51

prekrasna cura!!!!

tora mi je puno pricala o njoj i konacno vidim i slike!!!

fakat je lepaaa flower
[Vrh] Go down
visnja89

visnja89


Broj postova : 181
Join date : 24.01.2008
Age : 34
Lokacija : Coka, Srbija

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime25.03.08 23:28

Prelepa je!!!!!!!!!!!!!!!

Hocemo jos slika cheers
[Vrh] Go down
http://sanivaruskihrt.moj-album.com/
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime25.03.08 17:54

hvala...uf sta bi dala da sam imala kameru tada... cheers to bi bile snimke! Laughing Wink
[Vrh] Go down
Snoopy_hrt_lover




Broj postova : 13
Join date : 22.02.2008

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime25.03.08 17:27

Ajme, prekrasna je! Ma slike su dobre, važno da se Tora vidi! cheers
[Vrh] Go down
TORA

TORA


Broj postova : 275
Join date : 28.01.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb-Hrvatska

Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime25.03.08 13:54

Evo, da vam predstavim nekoga tko me zauvijek promjenio i pretvorio u osobu kakva sam danas. njoj sam zahvalna za sve vrednote koje mi je usadila, promjenila moje ponasanje iz prgavog tineđerskog u zrelo, razumno, suosjecajno ali opet zaigrano i definitivno ustrajno u borbi za pravdu!

Greyhoundica Tora!!! 28

Greyhoundica Tora!!! 19

Greyhoundica Tora!!! 13

Greyhoundica Tora!!! 5

slikice su skenirane fotografije pa nisu bas ciste...nismo imali digitalac tada...

s ovim slikama bih zapocela pricu o Tori . ovdje mislim da je zabiljezeno, koliko se moze, kakva je bila. puna zivota ali mirna , zaigrana ali oprezna i najvaznije puna ljubavi. dugo je podnosila nase neznanje u odnosu sa hrtovima ali naucili smo...ona nas je naucila! zasluzna je za ovaj projekt i za sve sto se tice moje angaziranosti za pomoc zivotinjama. To je Tora! I love you I love you I love you lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Greyhoundica Tora!!! Empty
PostajNaslov: Re: Greyhoundica Tora!!!   Greyhoundica Tora!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Greyhoundica Tora!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Greyhoundica Black Beauty
» Mali Italijanski hrt
» vicevi , slike, sve zabavno vezano uz hrtove!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pomozimo hrtovima :: O hrtovima :: Slike vaših hrtova-
Forum(o)Bir: